Rafał Żak – Jak wygrać z manipulacją?

thumb
thumb

To NIE jest kolejny poradnik o manipulacjach, który przeczytasz i szybko o nim zapomnisz. To narzędzie edukacyjne, dzięki któremu nauczysz się rozpoznawać 34 manipulacje, którym najczęściej ulegasz. Dowiesz się też, jak się skutecznie przed nimi bronić. Konkretnie, na temat i w oparciu o najnowsze badania naukowe. Wszystko przejrzyście i kompaktowo na 38 kartach.

Wybierając ten produkt, otrzymasz:

Dwustonne karty

38 przejrzystych dwustronnych kart

E-booki

wersję elektroniczną (pdf)

Dostępność: w sprzedaży
Wysyłka: w ciągu 24h
  • 24,99 zł
  • 19,99 zł

Czego się nauczysz?

Od czasu do czasu ktoś Cię do czegoś przekonuje, a czasem to Ty próbujesz przekonać kogoś. Niekiedy czujesz, że argumenty drugiej strony są słabej jakości. Zdarza Ci się też poczuć, że ktoś Tobą w dyskusji manipuluje. Jeżeli sytuacje wymienione powyżej są Ci znane – te fiszki są dla Ciebie! Nauczysz się z nich rozpoznawać manipulacje i fałszywe argumenty. Poznasz sztuczki wytrawnych manipulatorów. Zobaczysz, w jaki sposób wpływają na Ciebie media, politycy, publicyści i codzienni rozmówcy.

Rafał Żak

Co zawierają karty?

Na awersie każdej fiszki podajemy kilka przykładów stosowania konkretnej manipulacji. Zazwyczaj trzy – każdy z innej rzeczywistości (biznesowe, światopoglądowe czy polityczne). Na rewersie tłumaczymy, na czym polega dana technika i jak wygląda zawarty w niej mechanizm. Na koniec podpowiadamy, w jaki sposób można sobie poradzić z opisywaną manipulacją.

  • wyróżnienia najważniejszych informacji
  • symbole ćwiczeń

Co poza kartami?

E-booki

Wersja elektroniczna (pdf)

Jeśli przypadkiem zapomnisz kartonowych FISZEK, nic nie szkodzi. Wersja elektroniczna będzie zawsze w Twoim smartfonie. Wystarczy pobrać pdf.