Język szwedzki

Chcesz nauczyć się języka szwedzkiego? Jesteś w odpowiednim miejscu. Znajdziesz tu oryginalne fiszki do nauki szwedzkich słówek i zwrotów. Jeśli Twoim dominującym zmysłem jest słuch, z pewnością spodoba Ci się kurs audio mp3 do nauki języka szwedzkiego. Jeśli chcesz się uczyć języka szwedzkiego w każdej wolnej chwili, przetestuj także naszą aplikację do nauki szwedzkiego FISZKI GO. Nasze publikacje to nie tylko idealne rozwiązanie dla osób uczących się samodzielnie. To również doskonała pomoc dla tych, którzy szukają dodatkowego wsparcia dla tradycyjnego kursu języka szwedzkiego. Pamiętaj, że zawsze możesz się zwrócić do nas po pomoc. Wspólnie dobierzemy produkty, które powinny wejść w skład Twojego kursu szwedzkiego.

FISZKI GO - aplikacja mobilna do nauki z fiszek

Aplikacja do nauki jezyków obcych metodą fiszek przeznaczona na urządzenia mobilne – smartfony i tablety z systemem Android oraz iPhone'y i iPady.

Dostępność: w sprzedaży
Wysyłka: w ciągu 24h
1,00 zł 0,60 zł

STARTER - szwedzki

Poziom pre-A1

300 fiszek, a na nich 580 słów i zwrotów opatrzonych komentarzami gramatycznymi – dla absolutnie początkujących.

Dostępność: w sprzedaży
Wysyłka: w ciągu 24h
55,00 zł 45,00 zł

STARTER - szwedzki (pliki mp3 do pobrania)

Poziom pre-A1

300 nagrań mp3, a na nich 580 słów i zwrotów – dla absolutnie początkujących.

Dostępność: w sprzedaży
Wysyłka: w ciągu 24h
19,00 zł 15,00 zł

Drogi Kliencie! Interesuje Cię samodzielna nauka języka szwedzkiego, ale nie wiesz, z których tytułów powinien składać się Twój kurs języka szwedzkiego? Skontaktuj się z nami – chętnie pomożemy Ci wybrać takie fiszki do szwedzkiego, które sprawdzą się zarówno w samodzielnej nauce szwedzkiego, jak i uzupełnią tradycyjny kurs szwedzkiego.