Język szwedzki – aplikacja mobilna

Chcesz skutecznie uczyć się języka szwedzkiego, ale brakuje Ci czasu? Z naszą aplikacją do nauki szwedzkiego z fiszek wykorzystasz każdą wolną chwilę! Aplikacja do nauki języka szwedzkiego FISZKI GO umożliwia naukę języka szwedzkiego na urządzeniach mobilnych (smartfonach i tabletach z systemem Android oraz na iPhone'ach i iPadach). Przetestuj FISZKI GO i miej fiszki zawsze pod ręką! A jeśli będziesz mieć jakiekolwiek pytania dotyczące naszej aplikacji do nauki języka szwedzkiego, nie zapominaj, że zawsze możesz się z nami skontaktować. Z przyjemnością rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości.

FISZKI GO - aplikacja mobilna do nauki z fiszek

Aplikacja do nauki jezyków obcych metodą fiszek przeznaczona na urządzenia mobilne – smartfony i tablety z systemem Android oraz iPhone'y i iPady.

Dostępność: w sprzedaży
Wysyłka: w ciągu 24h
1,00 zł 0,60 zł

Drogi Kliencie! Wiemy, że samodzielna nauka szwedzkiego nie zawsze jest prosta – podobnie jak wybór odpowiednich tytułów z naszej szerokiej oferty. W dziale „aplikacja mobilna”, który obecnie przeglądasz, znajdziesz aplikację do nauki szwedzkiego z fiszek, która pozwoli Ci na skuteczne rozpoczęcie nauki szwedzkiego od podstaw. W razie problemów z wyborem skontaktuj się z nami – razem dobierzemy w aplikacji FISZKI GO kursy szwedzkiego, które sprawią że samodzielna nauka języka szwedzkiego stanie się przyjemnością, a przede wszystkim – przyniesie satysfakcjonujący Cię efekt.