Fiszki medyczne

Większość osób kojarzy fiszki z nauką języków obcych. Nie należy jednak zapominać, że fiszki to sprawdzona metoda nauki dowolnych treści, które trzeba zapamiętać, a następnie skutecznie utrwalić. Wiemy, że nasi klienci korzystają z fiszek do nauki przeróżnych przedmiotów (ułatwiamy im to, oferując szeroką gamę czystych fiszek i akcesoriów do nauki). Są jednak obszary, z których przygotowanie fiszek wymaga rzetelnej, specjalistycznej i aktualnej wiedzy – takim obszarem jest np. medycyna. FISZKI medyczne są świetnym rozwiązaniem dla przyszłych i obecnych lekarzy. W naszej ofercie znajdziesz fiszki z podstaw anestezjologii, anestezjologii i intensywnej terapii oraz pielęgniarstwa. Przydadzą się one zarówno podczas przygotowań do egzaminów, które należy zdać przed uzyskaniem tytułu lekarza czy pielęgniarki/pielęgniarza, jak i już podczas wykonywania zawodu – w codziennym szpitalnym biegu. Każdy z tytułów został przygotowany przez ekspertów. Jeśli Ty również jesteś specjalistą w swojej dziedzinie (i nie musi to być wcale kierunek lekarski) oraz uważasz, że warto byłoby przedstawić ją na fiszkach, skontaktuj się z nami – być może będzie to początek owocnej współpracy!

ABC DUSIWORA - podstawy anestezjologii

300 fiszek, a na nich zagadnienia przydatne dla osób rozpoczynających rezydenturę lub specjalizację z pielęgniarstwa anestezjologicznego.

Dostępność: w sprzedaży
Wysyłka: w ciągu 24h
79,00 zł

ANESTEZJOLOGIA I INTENSYWNA TERAPIA

1200 fiszek – zestaw 2 tytułów dla lekarzy przygotowujących się do egzaminu (PES) z anestezjologii i intensywnej terapii.

Dostępność: w sprzedaży
Wysyłka: w ciągu 24h
190,00 zł

PIELĘGNIARSTWO - zakres podstawowy

650 fiszek, a na nich zagadnienia przydatne dla studentów oraz pielęgniarek i pielęgniarzy, przygotowujących się do egzaminu z podstaw pielęgniarstwa oraz egzaminu dyplomowego.

Dostępność: w sprzedaży
Wysyłka: w ciągu 24h
99,00 zł

PIELĘGNIARSTWO - zakres rozszerzony

650 fiszek, a na nich zagadnienia przydatne dla pielęgniarek i pielęgniarzy przygotowujących się do kursów specjalistycznych i kwalifikacyjnych oraz państwowego egzaminu specjalizacyjnego.

Dostępność: w sprzedaży
Wysyłka: w ciągu 24h
99,00 zł

PIELĘGNIARSTWO - zakres podstawowy i rozszerzony

1300 fiszek – zestaw 2 tytułów dla studentów, pielęgniarek i pielęgniarzy przygotowujących się do kursów i egzaminów.

Dostępność: w sprzedaży
Wysyłka: w ciągu 24h
198,00 zł 190,00 zł