PIELĘGNIARSTWO – zakres podstawowy i rozszerzony

Prezentowany zestaw składa się z 2 tytułów: Pielęgniarstwo – zakres podstawowy oraz Pielęgniarstwo – zakres rozszerzony. FISZKI zawierają materiał przeznaczony dla studentów pielęgniarstwa oraz pielęgniarzy i pielęgniarek, którzy przygotowują się do specjalistycznych kursów i egzaminów.

Wybierając ten produkt, otrzymasz:

Fiszki

1300 przejrzystych fiszek

Memobox

2 x skuteczny system nauki (pudełko MEMOBOX®)

Zakładki

2 x 2 dodatkowe zakładki

Etui na fiszki

2 x plastikowe poręczne etui na fiszki

Dostępność: w sprzedaży
Wysyłka: w ciągu 24h
  • 198,00 zł
  • 190,00 zł

O autorze

Autorem FISZEK jest Maciej Latos – absolwent Instytutu Historycznego UW i Wydziału Nauk o Zdrowiu WUM. Magister pielęgniarstwa. Specjalista pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki. Ratownik medyczny. Instruktor pierwszej pomocy. Praktyk w Zespołach Ratownictwa Medycznego, Oddziałach Intensywnej Terapii i Oddziałach Pooperacyjnych. Wykładowca. Bloger. Autor podcastów Krew Mózg, Pielęgniarstwo Infuzyjne i Pielęgniarstwo Praktyczne. Felietonista Magazynu Pielęgniarki i Położnej. Entuzjasta rozwoju polskiego pielęgniarstwa.

Co zawiera zestaw?

Każdy z tytułów zawiera 650 fiszek opracowanych na podstawie podręczników oraz literatury specjalistycznej.

FISZKI – Pielęgniarstwo – zakres podstawowy obejmują zagadnienia podzielone na 18 kategorii tematycznych, w tym zagadnienia dotyczące najważniejszych zadań pielęgniarek i pielęgniarzy z obszaru podstawowych zabiegów medycznych, bezpieczeństwa pacjenta, kontroli parametrów, zapewnienia dobrostanu oraz leczenia pacjentów. Fiszki zawierają też kategorie dotyczące dostępów naczyniowych oraz praktycznych aspektów płynoterapii od krótkich kaniul, cewników pośrednich do postępowania z linią centralną.

FISZKI – Pielęgniarstwo – zakres rozszerzony obejmują zagadnienia podzielone na 7 kategorii tematycznych, które dotyczą pielęgniarstwa anestezjologicznego i pielęgniarstwa w stanach nagłych, w tym pierwszej pomocy i resuscytacji krążeniowo-oddechowej, opieki pielęgniarskiej w okresie okołooperacyjnym oraz pielęgniarstwa neurologicznego i psychiatrycznego.

Fiszki

Pytania i odpowiedzi zaprezentowaliśmy na trwałych kartonikach, które zawierają wszystko to, co niezbędne do skutecznej nauki. Wystarczy obrócić kartonik, aby poznać właściwą odpowiedź i sprawdzić, czy udało się ją zapamiętać. Obok prezentujemy przykładową fiszkę z tytułu „Pielęgniarstwo – zakres podstawowy”.

  • kategoria tematyczna
  • numer fiszki
  • pytanie
  • odpowiedź

Same fiszki to nie wszystko! Wraz z nimi otrzymasz:

Memobox

Pudełko do nauki i powtórek – MEMOBOX®

Dołączone do każdego produktu pudełko MEMOBOX® umożliwia naukę zgodną z założeniami Sebastiana Leitnera – twórcy kartoteki autodydaktycznej udoskonalającej metodę nauki z fiszek. MEMOBOX® – w oparciu o zasady quizu – selekcjonuje słówka, rozkłada naukę w czasie i zapewnia optymalną liczbę powtórek. Dodatkowo, dzięki elementowi grywalizacji, nauka staje się wciągająca, a uczący – zmotywowany. Więcej o zaletach pudełka MEMOBOX® przeczytasz tu. Natomiast szczegółowy opis, jak poprawnie się z nim uczyć, znajdziesz tu.

Zakładki

Dodatkowe zakładki

Dołączone do każdego produktu dwie zakładki służą do tego, by używać ich według własnych potrzeb, np. do zaznaczania czy oddzielania fiszek.

Etui na fiszki

Etui na fiszki

Dołączone do każdego produktu plastikowe pudełeczko pozwala mieć wybrane fiszki zawsze przy sobie – w torebce, w kieszeni czy w portfelu. Dzięki temu można wykorzystywać na naukę chwile, które zwykle są niewykorzystywane – w podróży, w kolejce czy na plaży.