PIELĘGNIARSTWO – zakres rozszerzony

Prezentowany tytuł zawiera 650 fiszek z wiedzą niezbędną w codziennej pracy pielęgniarek i pielęgniarzy. To zagadnienia związane z pielęgniarstwem w stanach nagłych, które muszą znać specjaliści każdej dziedziny. Publikacja przeznaczona jest dla studentów, młodych adeptów zawodu oraz pielęgniarek i pielęgniarzy, którzy chcą powtórzyć i utrwalić wiedzę związaną z wykonywaniem zabiegów oraz stanami nagłymi. FISZKI będą przydatne także dla osób przygotowujących się do kursów specjalistycznych i kwalifikacyjnych oraz do państwowego egzaminu specjalistycznego.

Wybierając ten produkt, otrzymasz:

Fiszki

650 przejrzystych fiszek

Memobox

skuteczny system nauki (pudełko MEMOBOX®)

Zakładki

2 dodatkowe zakładki

Etui na fiszki

plastikowe poręczne etui na fiszki

Dostępność: w sprzedaży
Wysyłka: w ciągu 24h
  • 99,00 zł

O autorze

Autorem FISZEK jest Maciej Latos – absolwent Instytutu Historycznego UW i Wydziału Nauk o Zdrowiu WUM. Magister pielęgniarstwa. Specjalista pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki. Ratownik medyczny. Instruktor pierwszej pomocy. Praktyk w Zespołach Ratownictwa Medycznego, Oddziałach Intensywnej Terapii i Oddziałach Pooperacyjnych. Wykładowca. Bloger. Autor podcastów Krew Mózg, Pielęgniarstwo Infuzyjne i Pielęgniarstwo Praktyczne. Felietonista Magazynu Pielęgniarki i Położnej. Entuzjasta rozwoju polskiego pielęgniarstwa.

Co zawiera tytuł?

Tytuł zawiera 650 fiszek opracowanych na podstawie podręczników oraz badań naukowych i obejmuje zagadnienia podzielone na 7 kategorii tematycznych, które dotyczą pielęgniarstwa anestezjologicznego i pielęgniarstwa w stanach nagłych, w tym pierwszej pomocy i resuscytacji krążeniowo-oddechowej, opieki pielęgniarskiej w okresie okołooperacyjnym oraz pielęgniarstwa neurologicznego i psychiatrycznego.

Fiszki

Pytania i odpowiedzi zaprezentowaliśmy na trwałych kartonikach, które zawierają wszystko to, co niezbędne do skutecznej nauki. Wystarczy obrócić kartonik, aby poznać właściwą odpowiedź i sprawdzić, czy udało się ją zapamiętać.

  • kategoria tematyczna
  • numer fiszki
  • pytanie
  • odpowiedź

Same fiszki to nie wszystko! Wraz z nimi otrzymasz:

Memobox

Pudełko do nauki i powtórek – MEMOBOX®

Dołączone do produktu pudełko MEMOBOX® umożliwia naukę zgodną z założeniami Sebastiana Leitnera – twórcy kartoteki autodydaktycznej udoskonalającej metodę nauki z fiszek. MEMOBOX® – w oparciu o zasady quizu – selekcjonuje słówka, rozkłada naukę w czasie i zapewnia optymalną liczbę powtórek. Dodatkowo, dzięki elementowi grywalizacji, nauka staje się wciągająca, a uczący – zmotywowany. Więcej o zaletach pudełka MEMOBOX® przeczytasz tu. Natomiast szczegółowy opis, jak poprawnie się z nim uczyć, znajdziesz tu.

Zakładki

Dodatkowe zakładki

Dołączone do produktu dwie zakładki służą do tego, by używać ich według własnych potrzeb, np. do zaznaczania czy oddzielania fiszek.

Etui na fiszki

Etui na fiszki

Dołączone do produktu plastikowe pudełeczko pozwala mieć wybrane fiszki zawsze przy sobie – w torebce, w kieszeni czy w portfelu. Dzięki temu można wykorzystywać na naukę chwile, które zwykle są niewykorzystywane – w podróży, w kolejce czy na plaży.