ANESTEZJOLOGIA I INTENSYWNA TERAPIA

Prezentowany zestaw składa się z 2 tytułów: Anestezjologia oraz Intensywna terapia. FISZKI zawierają materiał powtórkowy przeznaczony dla lekarzy przygotowujących się do polskiego Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego (PES). Publikacje powstały w ramach współpracy Wydawnictwa Cztery Głowy i portalu Laryngoskop.eu.

Wybierając ten produkt, otrzymasz:

Fiszki

1200 przejrzystych fiszek

Memobox

2 x skuteczny system nauki (pudełko MEMOBOX®)

Zakładki

2 x 2 dodatkowe zakładki

Etui na fiszki

2 x plastikowe poręczne etui na fiszki

Dostępność: w sprzedaży
Wysyłka: w ciągu 24h
  • 190,00 zł

Co zawiera zestaw?

Każdy z tytułów zawiera 600 fiszek opracowanych na podstawie podręczników do anestezjologii, intensywnej terapii oraz sepsy, a także artykułów specjalistycznych, zalecanych osobom przygotowującym się do polskiego Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego (PES).

FISZKI – Anestezjologia obejmują zagadnienia podzielone na 23 kategorie tematyczne z obszarów: fizjologii i patofizjologii, farmakologii leków stosowanych w znieczuleniu, znieczulenia regionalnego i ogólnego, a także prowadzenia bezpiecznego znieczulenia w szczególnych subpopulacjach pacjentów.

FISZKI – Intensywna terapia obejmują zagadnienia podzielone na 20 kategorii tematycznych, dotyczące: dostępów donaczyniowych, monitorowania, leczenia stanów krytycznych oraz żywienia pacjentów na oddziale intensywnej terapii.

Fiszki

Pytania i odpowiedzi zaprezentowaliśmy na trwałych kartonikach, które zawierają wszystko to, co niezbędne do skutecznej nauki. Wystarczy obrócić kartonik, aby poznać właściwą odpowiedź i sprawdzić, czy udało się ją zapamiętać. Obok prezentujemy przykładową fiszkę z tytułu „Anestezjologia”.

  • kategoria tematyczna
  • numer fiszki
  • pytanie
  • odpowiedź

Same fiszki to nie wszystko! Wraz z nimi otrzymasz:

Memobox

Pudełko do nauki i powtórek – MEMOBOX®

Dołączone do każdego produktu pudełko MEMOBOX® umożliwia naukę zgodną z założeniami Sebastiana Leitnera – twórcy kartoteki autodydaktycznej udoskonalającej metodę nauki z fiszek. MEMOBOX® – w oparciu o zasady quizu – selekcjonuje słówka, rozkłada naukę w czasie i zapewnia optymalną liczbę powtórek. Dodatkowo, dzięki elementowi grywalizacji, nauka staje się wciągająca, a uczący – zmotywowany. Więcej o zaletach pudełka MEMOBOX® przeczytasz tu. Natomiast szczegółowy opis, jak poprawnie się z nim uczyć, znajdziesz tu.

Zakładki

Dodatkowe zakładki

Dołączone do każdego produktu dwie zakładki służą do tego, by używać ich według własnych potrzeb, np. do zaznaczania czy oddzielania fiszek.

Etui na fiszki

Etui na fiszki

Dołączone do każdego produktu plastikowe pudełeczko pozwala mieć wybrane fiszki zawsze przy sobie – w torebce, w kieszeni czy w portfelu. Dzięki temu można wykorzystywać na naukę chwile, które zwykle są niewykorzystywane – w podróży, w kolejce czy na plaży.