Radosław Budnicki – Jak zadbać o finanse?

thumb
thumb

To NIE jest kolejny poradnik o ciułaniu i kredytach. To narzędzie edukacyjne, dzięki któremu nauczysz się racjonalnie zarządzać swoimi pieniędzmi. Będzie o psychologii finansów, wpływie innych ludzi na Twój budżet, produktach finansowych i bezpieczeństwie. Bez zbędnej teorii. Tylko reguły do natychmiastowego wdrożenia i solidna porcja praktycznych ćwiczeń. Na pewno się opłaci. Rozwiń się! Teraz!

Wybierając ten produkt, otrzymasz:

Dwustonne karty

38 przejrzystych dwustronnych kart

E-booki

wersję elektroniczną (pdf)

Dostępność: w sprzedaży
Wysyłka: w ciągu 24h
  • 24,99 zł
  • 19,99 zł

Dlaczego wybrałem FISZKI?

Cześć, nazywam się Radek Budnicki. Prowadzę podcasty PO LUDZKU O PIENIĄDZACH i LEPIEJ TERAZ. Zapraszam do pracy nad nadzwyczaj życiową kompetencją – dbaniem o finanse osobiste. Dlaczego z fiszkami? Dlatego, że praca z tym kompaktowym narzędziem, w przeciwieństwie do podręczników i szkoleń, daje gwarancję szybkiego nabycia nowej umiejętności. Jako społeczeństwo mamy coraz mniej czasu, czytamy coraz mniej, żyjemy coraz szybciej. Dlatego potrzebujemy sposobów na szybkie opanowanie esencjonalnej wiedzy. Idealnym narzędziem do tego są FISZKI. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, zapraszam do wysłuchania moich podcastów.

Ale wróćmy do tematu – „Jak zadbać o finanse osobiste?”.
W naszej kulturze pieniądze wciąż są tematem tabu. Spójrz na ogłoszenia rekrutacyjne: gdzie jest informacja o pensji? „Dżentelmeni nie rozmawiają o pieniądzach ” – mówi znane powiedzenie. Tymczasem codziennie podejmujemy decyzje finansowe, od których zależy standard naszego życia – pożyczamy, oszczędzamy, inwestujemy. I rzadko kiedy ze zrozumieniem czytamy treść umów. Te fiszki powstały z potrzeby otwartej i zrozumiałej rozmowy o pieniądzach. W tytule znajdziesz między innymi:

  • podstawy – rodzaj finansowego ABC,
  • elementy psychologii – czyli co w Twojej głowie pomaga lub przeszkadza w bogaceniu się,
  • relacje – czyli jak inni ludzie wpływają na Twoje decyzje finansowe,
  • najefektywniejsze rozwiązania finansowe niezbędne w codziennym życiu,
  • listę ważnych spraw, które odkładamy na potem, chociaż nie warto.

Zapraszam do zadbania o finanse osobiste. Na pewno się opłaci…

Radosław Budnicki

Co zawierają karty?

Na awersie każdej karty przedstawiamy teorię dotyczącą dbania o finanse osobiste, a na rewersie – ćwiczenia. Karty najlepiej przerabiać chronologicznie. Możesz jednak do nich wracać za każdym razem, gdy będziesz planować roczny budżet lub podejmować kolejną decyzję finansową.

  • wyróżnienia najważniejszych informacji
  • symbole ćwiczeń

Co poza kartami?

E-booki

Wersja elektroniczna (pdf)

Jeśli przypadkiem zapomnisz kartonowych FISZEK, nic nie szkodzi. Wersja elektroniczna będzie zawsze w Twoim smartfonie. Wystarczy pobrać pdf.