Piotr Bucki – Jak opowiadać dobre historie?

thumb
thumb

To NIE jest kolejny poradnik o roli historii w prezentacjach i wystąpieniach. To narzędzie edukacyjne, którego natychmiast użyjesz w swojej pracy. Fiszka po fiszce wytrenujesz nową kompetencję i przykujesz uwagę słuchaczy. Tylko niezbędna, sprawdzona teoria i praktyczne ćwiczenia. Bo storytelling to nie bajanie. To technika, którą można – i warto! – wytrenować. Rozwiń się. Teraz!

Wybierając ten produkt, otrzymasz:

Dwustonne karty

38 przejrzystych dwustronnych kart

E-booki

wersję elektroniczną (pdf)

Dostępność: w sprzedaży
Wysyłka: w ciągu 24h
  • 24,99 zł
  • 19,99 zł

Dlaczego wybrałem FISZKI?

Cześć, nazywam się Piotr Bucki. Jestem szkoleniowcem. Zapraszam do pracy nad kolejną życiową kompetencją – storytellingiem. Tak, znowu z fiszkami. Dlaczego? Dlatego, że praca z tym kompaktowym narzędziem daje gwarancję szybkiego nabycia nowej umiejętności. Dlaczego tak sądzę? Jeśli przypomnisz sobie wszystkie przeczytane poradniki i odbyte szkolenia, może się okazać, że była to jednorazowa fascynacja jakimś tematem, a wiedza została na papierze lub na sali szkoleniowej…

Ale wróćmy do HISTORII.
Dawno, dawno temu… Brzmi znajomo? Jasne. Tak zaczynały się bajki, opowieści, historie. W ten sposób z pokolenia na pokolenie uczyliśmy się odróżniać dobro od zła, przekazywaliśmy sobie wiedzę.
Dziś historiom przywraca się należne im znaczenie. Badania naukowców (znajdziecie je w przypisach do tytułu) potwierdzają, że nie ma lepszego sposobu na przekazywanie wiedzy, wartości i… sprzedawanie!
Karty szkoleniowe do nauki storytellingu, które dla Ciebie przygotowałem, bazują na nauce, dobrych praktykach i starannie dobranych przykładach.

Wykorzystaj skuteczne narzędzia i zacznij opowiadać historie. Takie, których słuchają. Takie, które sprzedają…

Piotr Bucki

Co zawierają karty?

Na awersie każdej karty przedstawiamy teorię dotyczącą storytellingu, a na rewersie – ćwiczenia. Karty najlepiej przerabiać chronologicznie. Możesz jednak do nich wracać za każdym razem, gdy będziesz pracować nad nową historią.

  • wyróżnienia najważniejszych informacji
  • symbole ćwiczeń

Co poza kartami?

E-booki

Wersja elektroniczna (pdf)

Jeśli przypadkiem zapomnisz kartonowych FISZEK, nic nie szkodzi. Wersja elektroniczna będzie zawsze w Twoim smartfonie. Wystarczy pobrać pdf.