Piotr Bucki – Jak zawsze mieć czas?

thumb
thumb
thumb

To NIE jest kolejny poradnik o zarządzaniu czasem. Ani zbiór rad dotyczących tego, jak wyskrobywać minuty i rozciągać godziny. To narzędzie edukacyjne, dzięki któremu nauczysz się sprawdzonej metody świadomego korzystania z czasu i ustawiania priorytetów. Dowiesz się, jak stać się panią/panem swojej uwagi i swojego czasu. Minimum teorii, solidna garść życiowych ćwiczeń. Wszystko na 38 kartach – krok po kroku.

Wybierając ten produkt, otrzymasz:

Dwustonne karty

38 przejrzystych dwustronnych kart

E-booki

wersję elektroniczną (pdf)

E-booki

2 e-booki

Szablony

szablony

Dostępność: w sprzedaży
Wysyłka: w ciągu 24h
  • 24,99 zł
  • 19,99 zł

Czego się nauczysz?

Nie lubię terminu zarządzanie czasem. Lubię świadomie i uważnie korzystać z czasu. Wszyscy mamy go tyle samo: 168 godzin w tygodniu. Stworzyłem te fiszki, by każdy mógł ten czas wypełnić dobrze. Nie znajdziesz tu prostych trików. Znajdziesz sprawdzone sposoby na uważność, koncentrację i świadome życie. W tym czasie, który masz. Myślenie o czasie w kategorii zasobu zupełnie zmienia perspektywę: 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Razem 168 godzin, które i tak płyną. W tych fiszkach przyjrzymy się im. I poukładamy na nowo. Nastaw się na pracę. Systematyczną, mądrą, badawczą. Z ciekawością odkryjesz sposób na swoich 168 godzin. Naukowy, a nie – magiczny!

Piotr Bucki

Co zawierają karty?

Na awersie każdej karty przedstawiamy teorię, a na rewersie – ćwiczenia. Karty najlepiej przerabiać chronologicznie, można zawsze do nich wracać i wzmacniać nawyki świadomego korzystania z czasu.

  • wyróżnienia najważniejszych informacji
  • symbole ćwiczeń

Co poza kartami?

E-booki

Wersja elektroniczna (pdf)

Jeśli przypadkiem zapomnisz kartonowych FISZEK, nic nie szkodzi. Wersja elektroniczna będzie zawsze w Twoim smartfonie. Wystarczy pobrać pdf.

E-booki

2 e-booki

E-booki („Uważność jest prosta i niełatwa”, „Kilka pytań, które warto sobie często zadawać”) rozszerzają i uzupełniają materiał zawarty na fiszkach. Nieograniczony format e-booka pozwolił autorowi na rozwinięcie skrzydeł narracji. Znajdziesz tam dodatkowe przykłady, które nie zmieściły się na fiszkach.

Szablon prezentacji

Szablony

„Dziennik aktywności”, „Wykres priorytetów”, czy „Tabela dostępności czasu” to proste i skuteczne narzędzia uzupełniające, które pozwalają na bardziej świadome korzystanie z czasu. Warto się z nimi zaprzyjaźnić i wykorzystać w codziennym życiu.