Piotr Bucki – Jak zawsze mieć czas?

To NIE jest kolejny poradnik o zarządzaniu czasem. Ani zbiór rad dotyczących tego, jak wyskrobywać minuty i rozciągać godziny. To narzędzie edukacyjne, dzięki któremu nauczysz się sprawdzonej metody świadomego korzystania z czasu i ustawiania priorytetów. Dowiesz się, jak stać się panią/panem swojej uwagi i swojego czasu. Minimum teorii, solidna garść życiowych ćwiczeń. Wszystko na 38 kartach – krok po kroku.

Wybierając ten produkt, otrzymasz:

Dwustonne karty

38 przejrzystych dwustronnych kart

E-booki

wersję elektroniczną (pdf)

E-booki

2 dodatkowe e-booki

Szablony

szablony

Inne tematy:

Dostępność: w sprzedaży
Wysyłka: w ciągu 24h
  • 29,00 zł
  • 25,00 zł

Kim jestem?

Cześć, nazywam się Piotr Bucki.

Jestem szkoleniowcem, wykładowcą, coachem i managerem. Swoją wiedzą i doświadczeniem wspieram projekt FISZEK szkoleniowych – wybieram kompetencje, które według mnie są kluczowe i wyszukuję kompetentnych w danej materii autorów.

Czego chciałbym Cię nauczyć?

Nie lubię terminu zarządzanie czasem. Lubię świadomie i uważnie korzystać z czasu. Stworzyłem te fiszki, by każdy mógł go wypełnić dobrze. Nie znajdziesz tu prostych trików. Znajdziesz sprawdzone sposoby na uważność, koncentrację i świadome życie. W tym czasie, który masz. Myślenie o czasie w kategorii zasobu zupełnie zmienia perspektywę: 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Razem 168 godzin, które i tak płyną. W tych fiszkach przyjrzymy się im. I poukładamy na nowo.

Zachęcam Cię do pracy – systematycznej, mądrej, badawczej, dzięki której odkryjesz sposób na swoich 168 godzin. Naukowy, a nie – magiczny!

Piotr Bucki

Dlaczego wybrałem FISZKI?

Dlatego, że praca z tym kompaktowym narzędziem, w przeciwieństwie do podręczników i szkoleń, daje gwarancję szybkiego nabycia nowej umiejętności. Jako społeczeństwo mamy coraz mniej czasu, czytamy coraz mniej, żyjemy coraz szybciej. Dlatego potrzebujemy sposobów na szybkie opanowanie esencjonalnej wiedzy. Idealnym narzędziem do tego są FISZKI.

Co zawierają karty?

Na awersie każdej karty przedstawiamy teorię, a na rewersie – ćwiczenia. Karty najlepiej przerabiać chronologicznie, można zawsze do nich wracać i wzmacniać nawyki świadomego korzystania z czasu.

  • wyróżnienia najważniejszych informacji
  • symbole ćwiczeń

Same karty to nie wszystko! W Strefie Online* znajdziesz:

E-booki

Wersję elektroniczną (pdf)

Jeśli przypadkiem zapomnisz kartonowych FISZEK, nic nie szkodzi. Wersja elektroniczna będzie zawsze w Twoim smartfonie. Wystarczy pobrać pdf.

E-booki

2 dodatkowe e-booki

E-booki („Uważność jest prosta i… niełatwa”, „Kilka pytań, które warto sobie często zadawać”) rozszerzają i uzupełniają materiał zawarty na fiszkach. Nieograniczony format e-booka pozwolił autorowi na rozwinięcie skrzydeł narracji. Znajdziesz tam dodatkowe przykłady, które nie zmieściły się na fiszkach.

Szablon prezentacji

Szablony

„Dziennik aktywności”, „Priorytety – układ współrzędnych”, czy „Tabela dostępnego czasu” to proste i skuteczne narzędzia uzupełniające, które pozwalają na bardziej świadome korzystanie z czasu. Warto się z nimi zaprzyjaźnić i wykorzystać w codziennym życiu.

*Dostęp do materiałów uzyskasz tutaj – po wpisaniu kodu z opakowania.