Rafał Żak – Jak dobrze popełniać błędy?

thumb
thumb

To NIE jest wymądrzanie się Polaka po szkodzie. To narzędzie edukacyjne, dzięki któremu nauczysz się przekuwać w sukces to, co na pierwszy rzut oka wydaje się porażką. Dowiesz się, jak prawidłowo analizować sytuacje i wyciągać konstruktywne wnioski. Minimum teorii, solidna garść życiowych ćwiczeń. 38 kart gotowych do natychmiastowego użycia. Rozwiń się! Teraz!

Wybierając ten produkt, otrzymasz:

Dwustonne karty

38 przejrzystych dwustronnych kart

E-booki

wersję elektroniczną (pdf)

Dostępność: w sprzedaży
Wysyłka: w ciągu 24h
  • 24,99 zł
  • 19,99 zł

Dlaczego wybrałem FISZKI?

Cześć, nazywam się Rafał Żak. Jestem trenerem. Zapraszam do łatwego i przyjemnego zdobycia nowej kompetencji – uczenia się na błędach. Po raz kolejny z fiszkami. Dlaczego? Dlatego, że praca z tym kompaktowym narzędziem, w przeciwieństwie do podręczników i szkoleń, daje gwarancję szybkiego nabycia nowej umiejętności. Dlaczego tak sądzę? Zmieniamy się jako społeczeństwo. Mamy coraz mniej czasu. Coraz mniej czytamy. Jeśli już, to wybieramy krótkie formy lub materiały wideo. Jeśli przypomnisz sobie wszystkie przeczytane poradniki i odbyte szkolenia, może się okazać, że była to jednorazowa fascynacja jakimś tematem, a wiedza została na papierze lub na sali szkoleniowej…
Przekonasz się, że z fiszkami jest inaczej…

Ale wróćmy do błędów.
Błąd, porażka, blamaż, niepowodzenie, pomyłka, niedopatrzenie, wpadka, wtopa, fiasko, katastrofa, klęska, klapa, przegrana, zawód, obciach, krach, niewypał, upadek, niefart, tarapaty, plama czy wreszcie fuck-up.
O błędach potrafimy mówić na wiele sposobów. Na wiele sposobów umiemy o nich myśleć i w różny sposób je przeżywać. Czy potrafimy się na nich uczyć? Jak wykorzystać do tego karty szkoleniowe?
Każda karta to wybrany przeze mnie element opisujący radzenie sobie z błędami i porażkami. Kiedy piszę „radzenie sobie ”, mam na myśli zarówno sposoby postrzegania niepowodzeń, jak i metody zabezpieczenia się przed nimi, przeżywania ich, wyciągania z nich wniosków i uczenia się za ich pomocą.
Na fiszkach znajdziesz gotowe narzędzia, teorie, wyniki badań, metody, inspiracje i anegdoty. Niektóre rozdziały będą instrukcjami działania, inne będą miały formę przypowieści.
Najczęściej poruszałem się po obszarze psychologii i nauki o zarządzaniu, choć zapuszczałem się też na tereny medycyny, lotnictwa czy optymalizacji procesów produkcji.
Drogi Czytelniku! To nie tylko karty służące uczeniu się, to karty służące wprowadzaniu zmian w życie. Przed Tobą szansa na bezbłędny trening popełniania błędów. Zapraszam gorąco.

Rafał Żak

Co zawierają karty?

Każda karta zawiera narzędzia gotowe do zastosowania bądź ciekawe opowieści, inspiracje czy przykłady z różnych dziedzin życia. Wiele fiszek kończy się jasnymi zaleceniami dotyczącymi wdrożenia płynącej z nich wiedzy w życie. Dlaczego tak? Ponieważ żadna z fiszek nie zadziała, jeżeli nie podejmiesz próby wdrożenia teorii w życie! Za każdym razem kiedy popełnisz błąd – wróć do fiszek.

  • wyróżnienia najważniejszych informacji
  • czytelne tytuły

Co poza kartami?

E-booki

Wersja elektroniczna (pdf)

Jeśli przypadkiem zapomnisz kartonowych FISZEK, nic nie szkodzi. Wersja elektroniczna będzie zawsze w Twoim smartfonie. Wystarczy pobrać pdf.