Piotr Bucki – Jak znaleźć szczęście?

To NIE jest kolejny poradnik o szczęśliwym życiu, obiecujący raj na ziemi. To skuteczne narzędzie edukacyjne, dzięki któremu dowiesz się, że szczęście to nie przypadek, i nauczysz się, jak je kształtować. Konkretnie, na temat i w oparciu o najnowsze badania naukowe. Wszystko na 38 kartach – przejrzyście i kompaktowo.

Wybierając ten produkt, otrzymasz:

Dwustonne karty

38 przejrzystych dwustronnych kart

E-booki

wersję elektroniczną (pdf)

E-booki

2 dodatkowe e-booki

Inne tematy:

Dostępność: w sprzedaży
Wysyłka: w ciągu 24h
  • 29,00 zł
  • 25,00 zł

Kim jestem?

Cześć, nazywam się Piotr Bucki.

Jestem szkoleniowcem, wykładowcą, coachem i managerem. Swoją wiedzą i doświadczeniem wspieram projekt FISZEK szkoleniowych – wybieram kompetencje, które według mnie są kluczowe i wyszukuję kompetentnych w danej materii autorów.

Czego chciałbym Cię nauczyć?

Zdecydowałem się stworzyć te fiszki z kilku powodów. Najważniejszy jednak da się streścić w stwierdzeniu: Ludzie szukają szczęścia tam, gdzie go nie ma i gdzie go nie znajdą. Tymczasem istnieją naukowo sprawdzone sposoby, jak pracować nad dobrostanem, rozumianym jako pełne, dobre życie. I tylko takie sposoby teraz poznasz. Takie, które naukowo przebadano i których skuteczność udowodniono. Z wielu obiegowych teorii na temat szczęścia wybrałem te, które działają. I przedstawiłem je w formie prostego kursu.

Zapraszam Cię w drogę ku dobremu życiu, wspieranemu psychologią pozytywną – empiryczną nauką o szczęściu, rozumianym jako pełnia i akt woli, a nie – hedonistyczna przyjemność.

Piotr Bucki

Dlaczego wybrałem FISZKI?

Dlatego, że praca z tym kompaktowym narzędziem, w przeciwieństwie do podręczników i szkoleń, daje gwarancję szybkiego nabycia nowej umiejętności. Jako społeczeństwo mamy coraz mniej czasu, czytamy coraz mniej, żyjemy coraz szybciej. Dlatego potrzebujemy sposobów na szybkie opanowanie esencjonalnej wiedzy. Idealnym narzędziem do tego są FISZKI.

Co zawierają karty?

Na kartach znajdziesz naukowe teorie dotyczące szczęścia oraz łatwe do wdrożenia wskazówki, gdzie go szukać. To poręczne kompendium wiedzy, które można mieć zawsze przy sobie. Dominuje zasada: maksimum praktyki i brak zbędnych słów

  • wyróżnienia najważniejszych informacji
  • symbole ćwiczeń

Same karty to nie wszystko! W Strefie Online* znajdziesz:

E-booki

Wersję elektroniczną (pdf)

Jeśli przypadkiem zapomnisz kartonowych FISZEK, nic nie szkodzi. Wersja elektroniczna będzie zawsze w Twoim smartfonie. Wystarczy pobrać pdf.

E-booki

2 dodatkowe e-booki

E-booki („Czy stres jest groźny?”, „13 nawyków szczęśliwego człowieka”) rozszerzają i uzupełniają materiał zawarty na fiszkach. Nieograniczony format e-booka pozwolił autorowi na rozwinięcie skrzydeł narracji. Znajdziesz tam dodatkowe przykłady, które nie zmieściły się na fiszkach.

*Dostęp do materiałów uzyskasz tutaj – po wpisaniu kodu z opakowania.