Agnieszka Mróz – Jak tworzyć produkty i usługi?

To NIE jest kolejna pozycja, która będzie próbowała Cię przekonać, że Design Thinking to lek na całe zło. To zestaw praktycznych narzędzi, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć Twoich klientów, a w efekcie stworzyć mądre i potrzebne rozwiązania. Fiszka po fiszce nauczysz się tworzyć ofertę, która pozwoli Ci wyróżnić się na rynku i dostarczy świetnych doświadczeń jej odbiorcom. Spójrz na swoje działania z innej perspektywy!

Wybierając ten produkt, otrzymasz:

Dwustonne karty

38 przejrzystych dwustronnych kart

E-booki

wersję elektroniczną (pdf)

E-booki

metody badań jakościowych

E-booki

techniki kreatywne

Inne tematy:

Dostępność: w sprzedaży
Wysyłka: w ciągu 24h
  • 29,00 zł
  • 25,00 zł

Kim jestem?

Cześć, nazywam się Agnieszka Mróz.

Jestem projektantką usług. Na co dzień pomagam firmom tworzyć rozwiązania, które pokochają ich użytkownicy.

Czego chciałabym Cię nauczyć?

Pisząc fiszki, zależało mi na tym, aby odczarować proces design thinking. Pokazać, że to znacznie więcej niż warsztat, w trakcie którego zapisujemy na kolorowych karteczkach pomysły. Dlatego krok po kroku – a w zasadzie fiszka po fiszce – zapoznam Cię z jego poszczególnymi etapami. Wiem jednak, że samo poznanie elementów procesu nie wystarcza. Jako cel postawiłam sobie zatem także podzielenie się wskazówkami, jak zastosować design thinking w Twojej codziennej pracy. Chciałam przygotować Cię na wyzwania, z jakimi wiąże się wdrażanie tego podejścia, tak aby móc jak najpełniej wykorzystać jego zalety.

Dlaczego wybrałam FISZKI?

Dlatego, że praca z tym kompaktowym narzędziem, w przeciwieństwie do podręczników i szkoleń, daje gwarancję szybkiego nabycia nowej umiejętności. Jako społeczeństwo mamy coraz mniej czasu, czytamy coraz mniej, żyjemy coraz szybciej. Dlatego potrzebujemy sposobów na szybkie opanowanie esencjonalnej wiedzy. Idealnym narzędziem do tego są FISZKI.

Co zawierają karty?

Na kartach znajdziesz niezbędną teorię i sporą porcję ćwiczeń. Dzięki temu jednocześnie poznasz fundamenty metody design thinking i jej praktyczny wymiar. Karty najlepiej przerabiać chronologicznie. Potem możesz po nie sięgać wybiórczo, gdy będziesz zainteresowany konkretnym etapem procesu czy aspektem projektowania doświadczeń.

Same karty to nie wszystko! W Strefie Online* znajdziesz:

E-booki

Wersję elektroniczną (pdf)

Jeśli przypadkiem zapomnisz kartonowych FISZEK, nic nie szkodzi. Wersja elektroniczna będzie zawsze w Twoim smartfonie. Wystarczy pobrać pdf.

E-booki

Metody badań jakościowych

W tym dodatkowym materiale znajdziesz opisy dziewięciu wybranych metod przeprowadzania badań jakościowych. Przybliżone zostały zarówno popularne techniki (np. wywiady pogłębione), jak również te nieco mniej rozpowszechnione (np. service safari).

E-booki

Techniki kreatywne

W tym dodatkowym materiale znajdziesz opis sześciu wybranych technik kreatywnych, które możesz wykorzystać przy projektowaniu rozwiązań. Pozwolą Ci one znaleźć naprawdę unikatowe rozwiązanie.

*Dostęp do materiałów uzyskasz tutaj – po wpisaniu kodu z opakowania.