Agnieszka Jasińska – Efektywny trening antystresowy

Agnieszka Jasińska - Efektywny trening antystresowy w - praktyczne fiszki szkoleniowe
Agnieszka Jasińska - Efektywny trening antystresowy w - praktyczne fiszki szkoleniowe
Fiszki szkoleniowe - karty prezentujące praktyczną wiedzę, wskazówki, ćwiczenia i porady
Fiszki szkoleniowe - karty prezentujące praktyczną wiedzę, wskazówki, ćwiczenia i porady
Materiały dodatkowe do fiszek szkoleniowych - nagrania relaksacyjne, narzędzia diagnostyczne, kolorowanki antystresowe
Materiały dodatkowe do fiszek szkoleniowych - nagrania relaksacyjne, narzędzia diagnostyczne, kolorowanki antystresowe

To NIE jest kolejny poradnik o zarządzaniu stresem. To zbiór sprawdzonych technik i ćwiczeń, które w prosty sposób pozwolą Ci rozładować napięcia i trudne emocje. Dowiesz się, jak lepiej reagować w sytuacjach podbramkowych i racjonalnie zarządzać stresem. Minimum teorii, solidna garść życiowych ćwiczeń. Wszystko na 38 kartach – krok po kroku.

Wybierając ten produkt, otrzymasz:

Dwustonne karty

38 przejrzystych dwustronnych kart

E-booki

wersję elektroniczną (pdf)

Nagrania mp3

60 minut nagrań relaksacyjnych

Narzędzia diagnostyczne

3 narzędzia diagnostyczne

Kolorowanka

10 kolorowanek antystresowych

Inne formaty: e-book (14,99 zł)
Dostępność: w sprzedaży
Wysyłka: w ciągu 24h
  • 24,99 zł
  • 19,99 zł

Kim jestem?

Cześć, nazywam się Agnieszka Jasińska.

Jestem psychologiem i doświadczoną psychoterapeutką poznawczo-behawioralną.

Czego chciałabym Cię nauczyć?

W prostych słowach przedstawię Ci definicję stresu i jego wpływu na nasze życie. Tytuł „Efektywny trening antystresowy” pozwoli Ci „zaprzyjaźnić się” ze stresem, nauczyć się mierzyć jego poziom i kontrolować za pomocą skutecznych i prostych do opanowania narzędzi. Po opanowaniu materiału stres nie będzie już taki straszny jak go malują.

Dlaczego wybrałam FISZKI?

Dlatego, że praca z tym kompaktowym narzędziem, w przeciwieństwie do podręczników i szkoleń, daje gwarancję szybkiego nabycia nowej umiejętności. Jako społeczeństwo mamy coraz mniej czasu, czytamy coraz mniej, żyjemy coraz szybciej. Dlatego potrzebujemy sposobów na szybkie opanowanie esencjonalnej wiedzy. Idealnym narzędziem do tego są FISZKI.

Co zawierają karty?

Karty przedstawiają kompendium wiedzy na temat stresu, naszych zachowań i reakcji. Prezentują liczne, praktyczne ćwiczenia. Tam, gdzie to wskazane, odsyłają do skutecznych narzędzi AKADEMII ONLINE. Minimalistyczna, poręczna forma sprawia, że zawierają absolutnie kluczowe treści, bez jednego zbędnego słowa, które są do opanowania w bardzo krótkim czasie.

  • wyróżnienia najważniejszych informacji
  • symbole ćwiczeń

Co poza kartami? Dodatki dostępne online (po użyciu kodu z opakowania):

E-booki

Wersja elektroniczna (pdf)

Jeśli przypadkiem zapomnisz kartonowych FISZEK, nic nie szkodzi. Wersja elektroniczna będzie zawsze w Twoim smartfonie. Wystarczy pobrać pdf.

Nagrania mp3

Nagrania relaksacyjne

Nagrania relaksacyjne to jedno z bardziej cenionych narzędzi w walce z nadmiernym stresem. Włączasz odtwarzacz, zamykasz oczy i dajesz się prowadzić spokojnemu głosowi Agnieszki. Odwiedzisz między innymi cudowny wodospad, popracujesz nad zwiększonym napięciem mięśniowym z pomocą wykorzystywanej w terapii antystresowej, niezwykle skutecznej metody Jacobsona. A podczas medytacyjnego treningu uważności spróbujesz usłyszeć, jakie dźwięki wydaje – rodzynka. Wszystko oparte na najnowszej wiedzy medycznej.

Narzędzia diagnostyczne

3 narzędzia diagnostyczne

Praktycznie każdy przyzna, że jest zestresowany. Nie każdy jednak wie, że poziom stresu można zmierzyć. Wykorzystaj standardowe narzędzia stosowane w psychoterapii i w prosty sposób sprawdź, czy jest aż tak źle, jak myślisz, czy może jednak trochę przesadzasz.

Kolorowanka

10 kolorowanek antystresowych

Malowanie, bazgranie, robótki ręczne – wszystko to obniża napięcie, ale dopiero niedawno cała Europa oszalała na punkcie kolorowanek antystresowych dla dorosłych. Dołączamy do tego trendu z naszymi propozycjami. Wydrukuj kolorowanki i poczuj, jak z każdym pociągnięciem kredki obniża się Twój poziom stresu.