Rafał Żak – Jak dobrze popełniać błędy? (e-book)

Rafał Żak - Jak dobrze popełniać błędy? (e-book) - praktyczne fiszki szkoleniowe
Rafał Żak - Jak dobrze popełniać błędy? (e-book) - praktyczne fiszki szkoleniowe
Fiszki szkoleniowe - e-booki prezentujące praktyczną wiedzę, wskazówki, ćwiczenia i porady
Fiszki szkoleniowe - e-booki prezentujące praktyczną wiedzę, wskazówki, ćwiczenia i porady
E-booki - możliwość czytania na komputerze, tablecie. czytniku e-booków, smartfonie
E-booki - możliwość czytania na komputerze, tablecie. czytniku e-booków, smartfonie

To NIE jest wymądrzanie się Polaka po szkodzie. To narzędzie edukacyjne, dzięki któremu nauczysz się przekuwać w sukces to, co na pierwszy rzut oka wydaje się porażką. Dowiesz się, jak prawidłowo analizować sytuacje i wyciągać konstruktywne wnioski. Minimum teorii, solidna garść życiowych ćwiczeń.

Wybierając ten produkt, otrzymasz:

E-booki

e-book w formacie pdf (80 stron, 3 MB)

Inne tematy:

Dostępność: w sprzedaży
Wysyłka: w ciągu 24h
  • 25,00 zł
  • 19,00 zł

Kim jestem?

Cześć nazywam się Rafał Żak.

Jestem trenerem, prowadzę szkolenia, warsztaty, treningi, realizuję projekty, wdrażam narzędzia HR.

Czego chciałbym Cię nauczyć?

Zapraszam do łatwego i przyjemnego zdobycia nowej kompetencji – uczenia się na błędach. Błąd, porażka, blamaż, niepowodzenie, pomyłka, niedopatrzenie, wpadka, wtopa, fiasko, katastrofa, klęska, klapa, przegrana, zawód, obciach, krach, niewypał, upadek, niefart, tarapaty, plama czy wreszcie fuck-up. O błędach potrafimy mówić na wiele sposobów. Na wiele sposobów umiemy o nich myśleć i w różny sposób je przeżywać. Czy potrafimy się na nich uczyć? Jak wykorzystać do tego karty szkoleniowe?

Każda karta to wybrany przeze mnie element opisujący radzenie sobie z błędami i porażkami. Kiedy piszę „radzenie sobie”, mam na myśli zarówno sposoby postrzegania niepowodzeń, jak i metody zabezpieczenia się przed nimi, przeżywania ich, wyciągania z nich wniosków i uczenia się za ich pomocą.

Na fiszkach znajdziesz gotowe narzędzia, teorie, wyniki badań, metody, inspiracje i anegdoty. Niektóre rozdziały będą instrukcjami działania, inne będą miały formę przypowieści. Najczęściej poruszałem się po obszarze psychologii i nauki o zarządzaniu, choć zapuszczałem się też na tereny medycyny, lotnictwa czy optymalizacji procesów produkcji.

Przed Tobą szansa na bezbłędny trening popełniania błędów. Zapraszam gorąco.

Rafał Żak

Dlaczego wybrałem FISZKI?

Dlatego, że praca z tym kompaktowym narzędziem, w przeciwieństwie do podręczników i szkoleń, daje gwarancję szybkiego nabycia nowej umiejętności. Jako społeczeństwo mamy coraz mniej czasu, czytamy coraz mniej, żyjemy coraz szybciej. Dlatego potrzebujemy sposobów na szybkie opanowanie esencjonalnej wiedzy. Idealnym narzędziem do tego są FISZKI.

Co zawiera e-book?

Prezentowany e-book pozwoli Ci nauczyć się prawidłowego analizowania popełnionych błędów, wyciągania wniosków i zamieniania w sukces tego, co początkowo wydawało się porażką. Zawiera absolutnie kluczowe treści, bez jednego zbędnego słowa, które są do opanowania w bardzo krótkim czasie.

Aby pobrać spis treści i fragment e-booka w formacie pdf, kliknij tutaj.