Piotr Bucki – Idealna prezentacja krok po kroku (e-book)

To NIE jest kolejny poradnik o prezentacjach. To szybki kurs, który za pomocą sprawdzonych technik i narzędzi pomoże Ci tworzyć prezentacje, które faktycznie prezentują. Dowiesz się z niego, jak tworzyć dobre prezentacje, czyli takie które przekazują, co chcesz przekazać i wywołują reakcję, którą chcesz wywołać.

Wybierając ten produkt, otrzymasz:

E-booki

e-book w formacie pdf (80 stron, 5 MB)

Szkolenia wideo

90 minut szkoleń wideo

E-booki

3 dodatkowe e-booki

Szablony prezentacji

2 szablony prezentacji

Plan pracy

plany pracy nad prezentacją i listę prezentera

Inne tematy:

Dostępność: w sprzedaży
Wysyłka: w ciągu 24h
  • 25,00 zł
  • 19,00 zł

Kim jestem?

Cześć, nazywam się Piotr Bucki.

Jestem szkoleniowcem, wykładowcą, coachem i managerem. Swoją wiedzą i doświadczeniem wspieram projekt FISZEK szkoleniowych – wybieram kompetencje, które według mnie są kluczowe i wyszukuję kompetentnych w danej materii autorów.

Czego chciałbym Cię nauczyć?

W ciągu roku oceniam i analizuję ponad 400 prezentacji biznesowych. „Szkoła projektowania prezentacji w 4 dni” to tytuł bazujący na zebranym przeze mnie doświadczeniu. Dzięki niemu nauczysz się, jak określać cel prezentacji oraz jak budować jej strukturę, i dowiesz się, jak ważną rolę może odgrywać storytelling. Poznasz również zasady wzmacniania przekazu za pomocą obrazów i typografii oraz sposoby perswazyjnej prezentacji liczb i statystyk. Dowiesz się, jak działa mózg odbiorcy i jak projektować slajdy, żeby zostały właściwie odkodowane. Całą zdobytą wiedzę przećwiczysz w praktyce.

Dlaczego wybrałem FISZKI?

Dlatego, że praca z tym kompaktowym narzędziem, w przeciwieństwie do podręczników i szkoleń, daje gwarancję szybkiego nabycia nowej umiejętności. Jako społeczeństwo mamy coraz mniej czasu, czytamy coraz mniej, żyjemy coraz szybciej. Dlatego potrzebujemy sposobów na szybkie opanowanie esencjonalnej wiedzy. Idealnym narzędziem do tego są FISZKI.

Co zawiera e-book?

Prezentowany e-book to kompendium wiedzy, do którego należy sięgnąć przed rozpoczęciem pracy nad kolejną prezentacją. Zawiera liczne, praktyczne ćwiczenia. Tam, gdzie to wskazane, odsyła do skutecznych dodatków dostępnych online. Zawiera absolutnie kluczowe treści, bez jednego zbędnego słowa, które są do opanowania w bardzo krótkim czasie. Wystarczy kilka minut, aby przypomnieć sobie dobre zasady projektowania prezentacji.

Aby pobrać spis treści i fragment e-booka w formacie pdf, kliknij tutaj.

Sam e-book to nie wszystko! W Strefie Online* znajdziesz:

Szkolenia wideo

Szkolenia wideo

Podczas szkoleń wideo autor rozwija tematy poruszane na fiszkach i uzupełnia je o ciekawe anegdoty i przykłady – również ze swojego życia. Bardzo popularny obecnie format wideo przyspiesza proces zapamiętywania poprzez równoczesne oddziaływanie na zmysły wzroku i słuchu. Doświadczenie aktorskie autora sprawia, że nagrania świetnie się ogląda.

E-booki

3 dodatkowe e-booki

E-booki („Komunikacja wizualna w prezentacjach”, „Mózg i Twoja prezentacja”, „Storytelling. Jak wzbogacać prezentacje opowieściami”) rozszerzają i wzbogacają wiedzę zawartą w publikacji. Szalenie ciekawe studia przypadków, infografiki i wiele innych, ciekawych elementów. Idealna lektura dla osób lubiących nieco dłuższe treści.

Szablon prezentacji

Szablony prezentacji

Szablony prezentacji sprzedażowej i konferencyjnej to doskonałe pomoce dla osób, które nie wiedzą, jak zacząć pracę nad prezentacją. To absolutnie bazowe narzędzia, które nakreślają sprawdzoną strukturę prezentacji.

Plan pracy

Plany pracy nad prezentacją i listę prezentera

Od czego zacząć przygotowanie prezentacji? Od otworzenia pliku z planem pracy. Kolejne punkty planu, którego na co dzień używa sam autor, przeprowadzą Cię płynnie od wstępu aż po końcowe przećwiczenie prezentacji. Warto korzystać ze sprawdzonych rozwiązań.

*Dostęp do materiałów uzyskasz tutaj – po wpisaniu kodu, który znajdziesz w publikacji.