Radosław Budnicki – Jak zadbać o finanse? (e-book)

To NIE jest kolejny poradnik o ciułaniu i kredytach. To narzędzie edukacyjne, dzięki któremu nauczysz się racjonalnie zarządzać swoimi pieniędzmi. Będzie o psychologii finansów, wpływie innych ludzi na Twój budżet, produktach finansowych i bezpieczeństwie. Bez zbędnej teorii. Tylko reguły do natychmiastowego wdrożenia i solidna porcja praktycznych ćwiczeń. Na pewno się opłaci.

Wybierając ten produkt, otrzymasz:

E-booki

e-book w formacie pdf (80 stron, 3 MB)

Inne tematy:

Dostępność: w sprzedaży
Wysyłka: w ciągu 24h
  • 25,00 zł
  • 19,00 zł

Kim jestem?

Cześć nazywam się Radosław Budnicki.

Jestem mentorem, coachem. Prowadzę jeden z najpopularniejszych podcastów o biznesie – „Lepiej teraz”, a także audycję „Po ludzku o pieniądzach”.

Czego chciałbym Cię nauczyć?

Zapraszam do pracy nad nadzwyczaj życiową kompetencją – dbaniem o finanse osobiste.W naszej kulturze pieniądze wciąż są tematem tabu. Spójrz na ogłoszenia rekrutacyjne: gdzie jest informacja o pensji? „Dżentelmeni nie rozmawiają o pieniądzach” – mówi znane powiedzenie. Tymczasem codziennie podejmujemy decyzje finansowe, od których zależy standard naszego życia – pożyczamy, oszczędzamy, inwestujemy. I rzadko kiedy ze zrozumieniem czytamy treść umów. Te fiszki powstały z potrzeby otwartej i zrozumiałej rozmowy o pieniądzach.

Zachęcam do dbania o finanse osobiste. Na pewno się opłaci…

Radosław Budnicki

Dlaczego wybrałem FISZKI?

Dlatego, że praca z tym kompaktowym narzędziem, w przeciwieństwie do podręczników i szkoleń, daje gwarancję szybkiego nabycia nowej umiejętności. Jako społeczeństwo mamy coraz mniej czasu, czytamy coraz mniej, żyjemy coraz szybciej. Dlatego potrzebujemy sposobów na szybkie opanowanie esencjonalnej wiedzy. Idealnym narzędziem do tego są FISZKI.

Co zawiera e-book?

Prezentowany e-book na 80 stronach przedstawia teorię dotyczącą dbania o finanse osobiste, technik oszczędzania oraz inwestowania. Prezentuje liczne, praktyczne ćwiczenia. Zawiera absolutnie kluczowe treści, bez jednego zbędnego słowa, które są do opanowania w bardzo krótkim czasie.

Aby pobrać spis treści i fragment e-booka w formacie pdf, kliknij tutaj.