Piotr Bucki – Jak znaleźć szczęście? (e-book)

To NIE jest kolejny poradnik o szczęśliwym życiu, obiecujący raj na ziemi. To skuteczne narzędzie edukacyjne, dzięki któremu dowiesz się, że szczęście to nie przypadek, i nauczysz się, jak je kształtować. Konkretnie, na temat i w oparciu o najnowsze badania naukowe.

Wybierając ten produkt, otrzymasz:

E-booki

e-book w formacie pdf (80 stron, 3 MB)

E-booki

2 dodatkowe e-booki

Inne tematy:

Dostępność: w sprzedaży
Wysyłka: w ciągu 24h
  • 25,00 zł
  • 15,00 zł

Kim jestem?

Cześć, nazywam się Piotr Bucki.

Jestem szkoleniowcem, wykładowcą, coachem i managerem. Swoją wiedzą i doświadczeniem wspieram projekt FISZEK szkoleniowych – wybieram kompetencje, które według mnie są kluczowe i wyszukuję kompetentnych w danej materii autorów.

Czego chciałbym Cię nauczyć?

Zdecydowałem się stworzyć te fiszki z kilku powodów. Najważniejszy jednak da się streścić w stwierdzeniu: Ludzie szukają szczęścia tam, gdzie go nie ma i gdzie go nie znajdą. Tymczasem istnieją naukowo sprawdzone sposoby, jak pracować nad dobrostanem, rozumianym jako pełne, dobre życie. I tylko takie sposoby teraz poznasz. Takie, które naukowo przebadano i których skuteczność udowodniono. Z wielu obiegowych teorii na temat szczęścia wybrałem te, które działają. I przedstawiłem je w formie prostego kursu.

Zapraszam Cię w drogę ku dobremu życiu, wspieranemu psychologią pozytywną – empiryczną nauką o szczęściu, rozumianym jako pełnia i akt woli, a nie – hedonistyczna przyjemność.

Piotr Bucki

Dlaczego wybrałem FISZKI?

Dlatego, że praca z tym kompaktowym narzędziem, w przeciwieństwie do podręczników i szkoleń, daje gwarancję szybkiego nabycia nowej umiejętności. Jako społeczeństwo mamy coraz mniej czasu, czytamy coraz mniej, żyjemy coraz szybciej. Dlatego potrzebujemy sposobów na szybkie opanowanie esencjonalnej wiedzy. Idealnym narzędziem do tego są FISZKI.

Co zawiera e-book?

Prezentowany e-book na 80 stronach przedstawia naukowe teorie dotyczące szczęścia oraz łatwe do wdrożenia wskazówki, gdzie go szukać. Prezentuje liczne, praktyczne ćwiczenia. Tam, gdzie to wskazane, odsyła do skutecznych dodatków dostępnych online. Zawiera absolutnie kluczowe treści, bez jednego zbędnego słowa, które są do opanowania w bardzo krótkim czasie.

Aby pobrać spis treści i fragment e-booka w formacie pdf, kliknij tutaj.

Sam e-book to nie wszystko! W Strefie Online* znajdziesz:

E-booki

2 dodatkowe e-booki

E-booki („Czy stres jest groźny?”, „13 nawyków szczęśliwego człowieka”) rozszerzają i uzupełniają materiał zawarty w publikacji o dodatkowe przykłady.

*Dostęp do materiałów uzyskasz tutaj – po wpisaniu kodu, który znajdziesz w publikacji.