Piotr Bucki – Jak komunikować się w pracy? (e-book)

To NIE jest kolejny poradnik o komunikowaniu w pracy. To narzędzie edukacyjne, dzięki któremu dowiesz się, jak lepiej mówić, a przede wszystkim – jak lepiej słuchać. Nauczysz się kształtować empatię. Minimum teorii i solidna porcja praktyk. Bo komunikacja to narzędzie – najlepsze narzędzie do budowania relacji. Warto używać go z pełną świadomością. By osiągać swoje cele i budować lepsze relacje. Rozwiń się! Teraz!

Wybierając ten produkt, otrzymasz:

E-booki

e-book w formacie pdf (80 stron, 3 MB)

E-booki

test na styl komunikacji

E-booki

materiały do pracy nad głosem i dykcją

Inne tematy:

Dostępność: w sprzedaży
Wysyłka: w ciągu 24h
  • 25,00 zł
  • 15,00 zł

Kim jestem?

Cześć, nazywam się Piotr Bucki.

Jestem szkoleniowcem, wykładowcą, coachem i managerem. Swoją wiedzą i doświadczeniem wspieram projekt FISZEK szkoleniowych – wybieram kompetencje, które według mnie są kluczowe i wyszukuję kompetentnych w danej materii autorów.

Czego chciałbym Cię nauczyć?

Prawie wszyscy mówimy. Niewielu z nas naprawdę dobrze komunikuje. To trochę jak z oddychaniem – każdy to robi, ale niewielu oddycha naprawdę prawidłowo. A dobra komunikacja to podstawa dobrych relacji. Piękne narzędzie, które warto w pełni wykorzystać. Dlatego napisałem te fiszki. Zabrzmi to może patetycznie, ale mocno wierzę w to, że dobra komunikacja między ludźmi to lepszy świat, lepsze relacje z bliskimi, ale też o wiele lepsze relacje w pracy. Umiejętność mądrego i sprawnego komunikowania to jedna z najczęściej poszukiwanych kompetencji u pracowników. To też jedna z kompetencji XXI wieku. Obojętnie, czym się w życiu zajmujesz, możesz to robić lepiej, jeśli tylko przepracujesz swoje schematy komunikacji. Z tymi fiszkami zrobisz to szybko.

Dlaczego wybrałem FISZKI?

Dlatego, że praca z tym kompaktowym narzędziem, w przeciwieństwie do podręczników i szkoleń, daje gwarancję szybkiego nabycia nowej umiejętności. Jako społeczeństwo mamy coraz mniej czasu, czytamy coraz mniej, żyjemy coraz szybciej. Dlatego potrzebujemy sposobów na szybkie opanowanie esencjonalnej wiedzy. Idealnym narzędziem do tego są FISZKI.

Co zawiera e-book?

Prezentowany e-book na 80 stronach przedstawia kompendium wiedzy na temat dobrej komunikacji w pracy (i nie tylko). Prezentuje liczne, praktyczne ćwiczenia. Tam, gdzie to wskazane, odsyła do skutecznych dodatków dostępnych online. Zawiera absolutnie kluczowe treści, bez jednego zbędnego słowa, które są do opanowania w bardzo krótkim czasie.

Aby pobrać spis treści i fragment e-booka w formacie pdf, kliknij tutaj.

Sam e-book to nie wszystko! W Strefie Online* znajdziesz:

E-booki

Test na styl komunikacji

Pracę nad swoim stylem komunikacji warto zacząć od solidnej diagnozy. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie test na styl komunikacji. Zmierz się z nim i poznaj prawdę o swoich sposobach na komunikowanie.

E-booki

Materiały do pracy nad głosem i dykcją

Pracę nad swoją wyrazistością warto wzbogacić o prosty zestaw ćwiczeń do pracy nad głosem i dykcją. Nie zastąpi on oczywiście pracy z profesjonalistą (logopedą czy foniatrą), która czasem jest jedynym sposobem na pozbycie się wady wymowy czy zaburzeń w obrębie aparatu głosowego. Będzie jednak bardzo dobry wstępem do pracy nad sobą i nad tym pięknym instrumentem jakim jest nasz głos.

*Dostęp do materiałów uzyskasz tutaj – po wpisaniu kodu, który znajdziesz w publikacji.