Piotr Bucki – Jak asertywnie komunikować? (e-book)

To NIE jest kolejny poradnik o asertywności. To narzędzie edukacyjne, dzięki któremu przekonasz się, że asertywność to coś więcej niż umiejętność odmawiania. Krok po kroku poznasz narzędzia budowania asertywnej postawy i nauczysz się, że możesz osiągać swoje cele, nie raniąc innych. Wzmocnisz samoocenę i zaczniesz asertywnie komunikować swoje potrzeby. Tylko niezbędna teoria oraz konkretne i proste ćwiczenia. Rozwiń się! Teraz!

Wybierając ten produkt, otrzymasz:

E-booki

e-book w formacie pdf (80 stron, 3 MB)

E-booki

dziennik asertywności

E-booki

analizę premeditatio malorum

Inne tematy:

Dostępność: w sprzedaży
Wysyłka: w ciągu 24h
  • 25,00 zł
  • 19,00 zł

Kim jestem?

Cześć, nazywam się Piotr Bucki.

Jestem szkoleniowcem, wykładowcą, coachem i managerem. Swoją wiedzą i doświadczeniem wspieram projekt FISZEK szkoleniowych – wybieram kompetencje, które według mnie są kluczowe i wyszukuję kompetentnych w danej materii autorów.

Czego chciałbym Cię nauczyć?

Zdecydowałem się stworzyć te fiszki z kilku powodów. Najważniejszy jednak da się streścić w stwierdzeniu: wszystko zaczyna się od zdrowej samooceny. Obojętnie, czy chodzi o relacje w pracy, w domu czy o rozwój, bez zdrowych asertywnych zachowań trudno jest osiągnąć mądrą życiową równowagę. Ja sam asertywnych zachowań uczyłem się długo. Teraz już wiem, że była to jedna z moich najważniejszych lekcji i podstawa zdrowych relacji w biznesie (i nie tylko). Wiem, jak osiągać swoje i sięgać po to, czego potrzebuję, nie raniąc innych. Teraz Ty też masz szansę się tego nauczyć.

Dlaczego wybrałem FISZKI?

Dlatego, że praca z tym kompaktowym narzędziem, w przeciwieństwie do podręczników i szkoleń, daje gwarancję szybkiego nabycia nowej umiejętności. Jako społeczeństwo mamy coraz mniej czasu, czytamy coraz mniej, żyjemy coraz szybciej. Dlatego potrzebujemy sposobów na szybkie opanowanie esencjonalnej wiedzy. Idealnym narzędziem do tego są FISZKI.

Co zawiera e-book?

Prezentowany e-book na 80 stronach przedstawia kompendium wiedzy na temat budowania asertywnej postawy. Prezentuje liczne, praktyczne ćwiczenia. Tam, gdzie to wskazane, odsyła do skutecznych dodatków dostępnych online. Zawiera absolutnie kluczowe treści, bez jednego zbędnego słowa, które są do opanowania w bardzo krótkim czasie.

Aby pobrać spis treści i fragment e-booka w formacie pdf, kliknij tutaj.

Sam e-book to nie wszystko! W Strefie Online* znajdziesz:

E-booki

Dziennik asertywności

Codzienna analiza i obserwacja to klucz do nauki asertywności. Wskazówki dotyczące prowadzenia dziennika asertywności pozwolą te analizy i obserwacje uporządkować. Tak by praca nad sobą i swoimi asertywnymi zachowaniami była jeszcze bardziej świadomym procesem. Taki dziennik to codzienna i wydajna praca na sobą.

E-booki

Analizę premeditatio malorum

W pracy nad sobą warto skorzystać z porad antycznych stoików. Premeditatio malorum to technika wymyślona ponad 2000 lat temu i zweryfikowana ostatnio pod kątem skuteczności przez prof. Gabrielle Oettingen. To technika mierzenia się ze swoimi lękami i brakiem wiary w siebie. Jak dowodzi Oettingen, samo skrajnie pozytywne myślenie może być szkodliwe. Jest bowiem złudne i niesie za sobą fałszywą obietnicę spełnienia naszych marzeń. Osłabia motywację i utrudnia podjęcie realnych działań. Myślenie „uda mi się” czy „osiągnę to” będzie skuteczne i sprawcze tylko wtedy, gdy zestawi się je z potencjalnymi przeszkodami i konkretnym planem działania. I tym właśnie może stać się dla Ciebie premeditatio malorum.

*Dostęp do materiałów uzyskasz tutaj – po wpisaniu kodu, który znajdziesz w publikacji.