Język hiszpański – pozostałe

Ten dział zawiera ciekawe i oryginalne publikacje do nauki języka hiszpańskiego. Rozmówki połączone z kartami do gry to doskonała propozycja dla osób wyjeżdżających do hiszpańskojęzycznego kraju. KLEJKI natomiast to sprawdzony sposób na naukę hiszpańskich słówek dla zupełnie początkujących. Nasze publikacje to nie tylko idealne rozwiązanie dla osób uczących się samodzielnie. To również doskonała pomoc dla tych, którzy szukają dodatkowego wsparcia dla tradycyjnego kursu języka hiszpańskiego. Jeśli będziesz mieć jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu. Z ogromną przyjemnością pomożemy Ci dobrać produkty, które utworzą Twój kurs hiszpańskiego.

ROZMÓWKI HISZPAŃSKIE + karty do gry 2w1

Poziom A1–A2

300 zwrotów niezbędnych w podróży zagranicznej zapisanych na kartach do gry. Dzięki plastikowej śrubie rozmówki zamieniają się w karty, a karty – w rozmówki.

Dostępność: w sprzedaży
Wysyłka: w ciągu 24h
25,00 zł 17,00 zł

KLEJKI - hiszpański

Poziom A1–A2

96 przydatnych słówek z życia codziennego na naklejkach – do przyklejenia na przedmioty i nauki „przy okazji”.

Dostępność: w sprzedaży
Wysyłka: w ciągu 24h
29,00 zł 19,00 zł

Drogi Kliencie! Wiemy, że samodzielna nauka hiszpańskiego nie zawsze jest prosta – podobnie jak wybór odpowiednich tytułów z naszej szerokiej oferty. W dziale „pozostałe”, który obecnie przeglądasz, znajdziesz m.in. hiszpańskie rozmówki i klejki. Pierwsze z nich będą szczególnie pomocne w podróży, drugie natomiast mogą stanowić doskonały wstęp do nauki języka hiszpańskiego z fiszek. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących naszych produktów skontaktuj się z nami – chętnie Ci pomożemy i wskażemy tytuły, które uzupełnią Twój kurs języka hiszpańskiego, a zarazem sprawią, że nauka stanie się przyjemnością, a przede wszystkim – przyniesie satysfakcjonujący Cię efekt.