KLEJKI – hiszpański

Poziom A1–A2

Prezentowany zestaw 96 naklejek pozwala szybko i bez wysiłku opanować przydatne słówka z najbliższego otoczenia. Polecamy osobom, które rozpoczynają naukę języka hiszpańskiego lub tym, którzy chcieliby utrwalić słownictwo związane z wyposażeniem domu.

Wybierając ten produkt, otrzymasz:

Naklejki

96 przejrzystych naklejek

Książka

poradnik metodyczny z ćwiczeniami

Dostępność: w sprzedaży
Wysyłka: w ciągu 24h
  • 35,00 zł
  • 29,00 zł

Przykładowe słówka

Na naklejkach znajdują się nazwy podstawowych pomieszczeń w domu lub mieszkaniu oraz nazwy przedmiotów, które można w nich zazwyczaj znaleźć. Poniżej prezentujemy przykładowe słówka:

la ventanala mesala cucharilla
el armariola mermeladael oso de peluche
el escritorioel ordenadorla esponja

Naklejki

Każda naklejka zawiera nazwę przedmiotu w języku hiszpańskim, a także tłumaczenie na język polski. Naklejki wystarczy umieścić na odpowiednich przedmiotach w salonie, sypialni, kuchni, pokoju dziecięcym, łazience i przedpokoju, żeby – dzięki powtarzającym się „spotkaniom” – opanować hiszpańskie słówka mimochodem, bez żadnego wysiłku!

  • nazwa przedmiotu w języku obcym
  • bezpieczny klej niepozostawiający śladów
  • nazwa przedmiotu w języku polskim

Jak korzystać?

Naklejki mają wymiary 70 mm × 24 mm, są zatem na tyle duże, aby umieszczone na nich słowa można było z łatwością odczytać. Jeżeli dany przedmiot jest zbyt mały lub nieporęczny, aby bezpośrednio nakleić na niego naklejkę, można zrobić to w jego sąsiedztwie – np. naklejkę ze słowem „długopis” umieścić w odpowiedniej przegródce piórnika lub na kubeczku z długopisami, a naklejkę ze słówkiem „chleb” – na pojemniku z chlebem. Dzięki zastosowaniu specjalnego kleju naklejki są łatwo usuwalne i nie pozostawiają śladów.

Same naklejki to nie wszystko! Wraz z nimi otrzymasz:

Książka

Poradnik metodyczny

Dołączony do produktu poradnik prezentuje liczne wskazówki, które podpowiadają, jak skutecznie uczyć się języków obcych, a zawarte w nim ćwiczenia pozwalają sprawdzić stopień opanowania materiału.