ANESTEZJOLOGIA I INTENSYWNA TERAPIA

Fiszki - anestezjologia i antensywna terapia - skuteczna i szybka metoda nauki zagadnień z zakresu anestezjologii i intensywnej terapii
Fiszki - anestezjologia i antensywna terapia - skuteczna i szybka metoda nauki zagadnień z zakresu anestezjologii i intensywnej terapii
Fiszki - zestaw do szybkiej nauki zagadnień z zakresu anestezjologii i intensywnej terapii
Fiszki - zestaw do szybkiej nauki zagadnień z zakresu anestezjologii i intensywnej terapii

Prezentowany zestaw składa się z 2 tytułów: Anestezjologia oraz Intensywna terapia. FISZKI zawierają materiał powtórkowy przeznaczony dla lekarzy przygotowujących się do polskiego Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego (PES). Publikacje powstały w ramach współpracy Wydawnictwa Cztery Głowy i portalu Laryngoskop.eu.

Wybierając ten produkt, otrzymasz:

Fiszki

1200 przejrzystych fiszek

Memobox

2 x skuteczny system nauki (pudełko MEMOBOX®)

Etui na fiszki

2 x plastikowe poręczne etui na fiszki

Dostępność: w sprzedaży
Wysyłka: w ciągu 24h
  • 150,00 zł

Co zawiera zestaw?

Każdy z tytułów zawiera 600 fiszek opracowanych na podstawie podręczników do anestezjologii, intensywnej terapii oraz sepsy, a także artykułów specjalistycznych, zalecanych osobom przygotowującym się do polskiego Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego (PES).

FISZKI – Anestezjologia obejmują zagadnienia podzielone na 23 kategorie tematyczne z obszarów: fizjologii i patofizjologii, farmakologii leków stosowanych w znieczuleniu, znieczulenia regionalnego i ogólnego, a także prowadzenia bezpiecznego znieczulenia w szczególnych subpopulacjach pacjentów.

FISZKI – Intensywna terapia obejmują zagadnienia podzielone na 20 kategorii tematycznych, dotyczące: dostępów donaczyniowych, monitorowania, leczenia stanów krytycznych oraz żywienia pacjentów na oddziale intensywnej terapii.

Fiszki

Pytania i odpowiedzi zaprezentowaliśmy na trwałych kartonikach, które zawierają wszystko to, co niezbędne do skutecznej nauki. Wystarczy obrócić kartonik, aby poznać właściwą odpowiedź i sprawdzić, czy udało się ją zapamiętać. Obok prezentujemy przykładową fiszkę z tytułu „Anestezjologia”.

  • kategoria tematyczna
  • numer fiszki
  • pytanie
  • odpowiedź

Co poza fiszkami?

Memobox

Pudełko do nauki i powtórek – MEMOBOX®

Dołączone do produktu pudełko MEMOBOX® umożliwia naukę zgodną z założeniami Sebastiana Leitnera – twórcy kartoteki autodydaktycznej udoskonalającej metodę nauki z fiszek. MEMOBOX® – w oparciu o zasady quizu – selekcjonuje pytania, rozkłada naukę w czasie i zapewnia optymalną liczbę powtórek. Dodatkowo, dzięki elementowi grywalizacji, nauka staje się wciągająca, a uczący – zmotywowany.

Etui na fiszki

Etui na fiszki

Dołączone do produktu plastikowe pudełeczko pozwala mieć wybrane fiszki zawsze przy sobie – w torebce, w kieszeni czy w portfelu i wykorzystywać na naukę chwile, które zwykle pozostają niewykorzystane – w podróży, w kolejce czy na plaży.