Dwulatki tak mają (e-book)

Tzw. bunt dwulatka to naukowo zbadany i dokładnie opisany w literaturze etap rozwoju dziecka. Nasz poradnik czerpie z tego dorobku teoretycznego, stawia jednak na wymiar praktyczny. Agnieszka, autorka – nauczycielka przedszkolna z wieloletnią praktyką i trener nauczycieli – na konkretnych scenkach zaczerpniętych z życia zrozumiale tłumaczy, co się dzieje z dwulatkiem i daje konkretne rady, mające na celu pomóc dziecku, ale też i rodzicowi – często zrezygnowanemu i rozgoryczonemu.

Wybierając ten produkt, otrzymasz:

E-booki

e-book w formacie pdf (80 stron, 3 MB)

Inne tematy:

Dostępność: w sprzedaży
Wysyłka: w ciągu 24h
  • 29,00 zł
  • 17,40 zł

Dlaczego nasz poradnik?

Wiedza w pigułce

Wiedza w pigułce

Nasz poradnik to idealna lektura na początek – da Ci ogląd całości, zaznajomi z podstawowymi problemami.

Oszczędność czasu

Oszczędność czasu

Nie musisz sięgać po opasłe publikacje, które przerażają trzycyfrową liczbą stron, długimi tekstami i zagadkowym spisem treści. Nie będziesz też już tracić czasu na szperanie na chybił trafił w internecie.

Poręczny format

Poręczny format

Wgraj e-book do swojego smartfona, żeby mieć wiedzę zawsze pod ręką. Możesz także korzystać z laptopa, tabletu lub czytnika e-booków – tak jak jest Ci wygodniej.

Kompetentni autorzy

Kompetentni autorzy

Autorką poradnika jest Agnieszka Piotrowska – absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego oraz Polskiego Instytutu Montessori z zakresu edukacji dzieci w przedziałach wiekowych 0-3 i 3-6. Nauczycielka przedszkolna z wieloletnim doświadczeniem, trenerka przyszłych nauczycieli oraz propagatorka metody Montessori.

Co zawiera e-book?

Prezentowany e-book na 80 stronach zawiera 40 tematów, które kompleksowo omawiają tematykę tzw. buntu dwulatka. Każdy z 40 tematów stanowi odrębną całość i podzielony jest na dwie części (przedstawione na osobnych stronach). Pierwsza część opisuje konkretne zachowania dziecka lub rodzica – scenkę ilustruje humorystyczny obrazek. Druga część zawiera diagnozę problemu (krótko i obrazowo przedstawiona teoria) oraz akapit zawierający praktyczne wskazówki, jak radzić sobie w danej sytuacji.

Aby pobrać spis treści i fragment e-booka w formacie pdf, kliknij tutaj.