Język włoski – pozostałe

W tym dziale znajdują się oryginalne publikacje do nauki języka włoskiego. Rozmówki połączone z kartami do gry to ciekawa propozycja dla osób, które jeszcze nie znają języka włoskiego, a planują wycieczkę do słonecznej Italii. KLEJKI natomiast to sprawdzony sposób na naukę włoskich słówek z najbliższego otoczenia. Polecamy zwłaszcza początkującym. Nasze publikacje nie tylko pozwolą Ci na samodzielną naukę włoskiego, lecz także doskonale uzupełnią tradycyjny kurs języka włoskiego. Pamiętaj, że chętnie rozwiejemy wszelkie Twoje pytania i wątpliwości oraz doradzimy, które produkty powinny znaleźć się w Twoim kursie włoskiego.

ROZMÓWKI WŁOSKIE + karty do gry 2w1

Poziom A1–A2

300 zwrotów niezbędnych w podróży zagranicznej zapisanych na kartach do gry. Dzięki plastikowej śrubie rozmówki zamieniają się w karty, a karty – w rozmówki.

Dostępność: w sprzedaży
Wysyłka: w ciągu 24h
25,00 zł 17,00 zł

KLEJKI - włoski

Poziom A1–A2

96 przydatnych słówek z życia codziennego na naklejkach – do przyklejenia na przedmioty i nauki „przy okazji”.

Dostępność: w sprzedaży
Wysyłka: w ciągu 24h
29,00 zł 19,00 zł

Drogi Kliencie! Wiemy, że samodzielna nauka włoskiego nie zawsze jest prosta – podobnie jak wybór odpowiednich tytułów z naszej szerokiej oferty. W dziale „pozostałe”, który obecnie przeglądasz, znajdziesz m.in. włoskie rozmówki i klejki. Pierwsze z nich będą szczególnie pomocne w podróży, drugie natomiast mogą stanowić doskonały wstęp do nauki języka włoskiego z fiszek. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących naszych produktów skontaktuj się z nami – chętnie Ci pomożemy i wskażemy tytuły, które uzupełnią Twój kurs języka włoskiego, a zarazem sprawią, że nauka stanie się przyjemnością, a przede wszystkim – przyniesie satysfakcjonujący Cię efekt.