SŁOWNICTWO 1 – ukraiński (pliki mp3 do pobrania)

Poziom A1
Fiszki audio - język ukraiński - słownictwo 1 - nagrania mp3 do szybkiej nauki języka ukraińskiego
Fiszki audio - język ukraiński - słownictwo 1 - nagrania mp3 do szybkiej nauki języka ukraińskiego
Fiszki audio - prezentacja funkcji SPELL na smartfonie
Fiszki audio - prezentacja funkcji SPELL na smartfonie
Fiszki audio - mozliwość słuchania na komputerze, smartfonie, tablecie, odtwarzaczu mp3
Fiszki audio - mozliwość słuchania na komputerze, smartfonie, tablecie, odtwarzaczu mp3

Prezentowany audiobook pozwala z łatwością opanować ponad 2400 słów i zwrotów niezbędnych na poziomie początkującym. Polecamy go zarówno osobom rozpoczynającym naukę języka ukraińskiego (które opanowały już alfabet ukraiński), jak i tym, które chcą gruntownie powtórzyć podstawy słownictwa.

Wybierając ten produkt, otrzymasz:

Nagrania mp3

300 minut wyraźnych nagrań mp3 native speakerów

Dostępność: w sprzedaży
Wysyłka: w ciągu 24h
  • 29,00 zł
  • 25,00 zł

Przykładowe słówka

Nagrania zawarte w tym tytule skatalogowaliśmy w 50 folderach odpowiadających 50 kategoriom tematycznym, które wyczerpująco ujmują zjawiska związane z człowiekiem i jego otoczeniem, np.: finanse, ekologia, media i komunikacja, odżywianie, podróże, prawo, sport, transport, zdrowie, życie codzienne (pełna lista kategorii). Poniżej prezentujemy przykładowe słówka z różnych kategorii tematycznych:

ласка́вийкварти́разахища́титра́веньжóвтий
переклада́тисóрокмобíлкабага́тозупи́нка
суча́снийчереви́кБува́й!знайóмитиснíдати
варе́никиміжнарóднийканíкулижарки́йРіздвó Христóве
запро́шувативелосипе́дшкіряни́йобере́жнийхворíти

Nagrania mp3 do pobrania online

Tytuł zawiera 1040 plików w formacie mp3 – każdy z nich to nagranie w trybie: hasło po polsku – hasło po ukraińsku – przerwa na powtórzenie. Duży nacisk położyliśmy na poprawną ukraińską wymowę. Ukraińska lektorka czyta hasła i przykłady ich użycia w zdaniu starannie, dbając o ich właściwą artykulację i intonację. Dzięki temu masz pewność, że używając opanowanych słówek i zwrotów, zostaniesz prawidłowo zrozumiany.

Nagrania możesz odsłuchiwać na komputerze lub skopiować i wgrać je do telefonu lub odtwarzacza mp3. Możesz także nagrać je na płytę i odsłuchiwać we wszystkich odtwarzaczach obsługujących format mp3. Specjalne przerwy zachęcą Cię do głośnego powtarzania i zapewnią opanowanie bezbłędnej wymowy, a częste słuchanie własnego głosu doda Ci pewności siebie. Dodatkowo funkcja SPELL wyświetli hasła na ekranie odtwarzacza i pomoże Ci w nauce pisowni.