Język polski – rozmówki

Wybierasz się na zagraniczną wycieczkę? Nie chcesz marnować miejsca w bagażu na wielki słownik? To świetnie się składa! W tym dziale znajdziesz poręczne rozmówki angielsko-polskie przydatne w podróży, np.: na lotnisku, w hotelu, w restauracji czy w sklepie. Jeśli w trakcie zagranicznego wyjazdu chcesz sprawnie komunikować się w języku polskim, to rozmówki dla początkujących będą świetnym rozwiązaniem. Nasze rozmówki to produkt 2w1. Co to znaczy? Rozmówki polskie mogą też być użyte jako talia kart! No to w drogę! Pamiętaj, że w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości możesz się z nami skontaktować – wspólnie dobierzemy produkty, które utworzą Twój kurs polskiego.

POLISH PHRASE BOOK + playing cards 2in1 (ROZMÓWKI POLSKIE + karty do gry 2w1)

Poziom A1–A2

300 zwrotów niezbędnych w podróży zagranicznej zapisanych na kartach do gry. Dzięki plastikowej śrubie rozmówki zamieniają się w karty, a karty – w rozmówki.

Dostępność: w sprzedaży
Wysyłka: w ciągu 24h
25,00 zł 19,00 zł

Drogi Kliencie! Wiemy, że samodzielna nauka polskiego nie zawsze jest prosta. W dziale, który obecnie przeglądasz, znajdziesz rozmówki polskie, które z pewnością okażą się pomocne podczas wakacyjnych wyjazdów. Rozmówki po polsku wykorzystasz na lotnisku, w hotelu, w restauracji czy w sklepie. Rozmówki angielsko-polskie są jednocześnie talią kart do gry, więc świetnie sprawdzą się zarówno jako pomoc w komunikacji, jak i jako źródło rozrywki. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących naszych produktów skontaktuj się z nami – chętnie Ci pomożemy i wskażemy tytuły, które uzupełnią Twój kurs języka polskiego, a zarazem sprawią, że nauka stanie się przyjemnością, a przede wszystkim – przyniesie satysfakcjonujący Cię efekt.