Język polski – aplikacja mobilna

Jeśli chcesz wykorzystywać na naukę języka polskiego każdą wolną chwilę, to koniecznie poznaj naszą aplikację do nauki polskiego z fiszek. Aplikacja do nauki polskiego FISZKI GO daje możliwość nauki języka polskiego zarówno na iPhone'ach i iPadach, jak i smartfonach i tabletach z systemem Android. Przetestuj FISZKI GO i miej fiszki zawsze pod ręką! Nie zapominaj też, że jeśli będziesz mieć jakiekolwiek pytania odnośnie do naszej apki do nauki polskiego, z przyjemnością na nie odpowiemy. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz.

Polish – mobile app

If you want to use every free moment to learn Polish, be sure to check out our application for learning Polish from flashcards. The FISZKI GO app for learning Polish gives you the opportunity to learn Polish on iPhones and iPads, as well as on smartphones and tablets with the Android system. Test FISZKI GO and always have your flashcards at hand! Also, don't forget that if you have any questions about our Polish learning app, we'll be happy to answer them. Just contact us.

FISZKI GO - aplikacja mobilna do nauki z fiszek

Aplikacja do nauki jezyków obcych metodą fiszek przeznaczona na urządzenia mobilne – smartfony i tablety z systemem Android oraz iPhone'y i iPady.

Dostępność: w sprzedaży
Wysyłka: w ciągu 24h
1,00 zł 0,60 zł

Drogi Kliencie! Wiemy, że samodzielna nauka polskiego nie zawsze jest prosta – podobnie jak wybór odpowiednich tytułów z naszej szerokiej oferty. W dziale „aplikacja mobilna”, który obecnie przeglądasz, znajdziesz aplikację do nauki polskiego z fiszek, która pozwoli Ci na skuteczne rozpoczęcie nauki polskiego od podstaw. W razie problemów z wyborem skontaktuj się z nami – razem dobierzemy w aplikacji FISZKI GO kursy polskiego, które sprawią że samodzielna nauka języka polskiego stanie się przyjemnością, a przede wszystkim – przyniesie satysfakcjonujący Cię efekt.

Dear Customer! We know that learning Polish on your own is not always easy – just like choosing the right titles from our wide range of publications. In the "mobile app" section that you are currently browsing, you will find an application for learning Polish from flashcards. It will allow you to start learning Polish from scratch effectively. If you have any problems with choosing the right products, please contact us. Together, we will select Polish courses in the FISZKI GO app that will make your study of Polish a pleasure and, above all, provide you with a satisfying result.