Język polski – aplikacja mobilna

Jeśli chcesz wykorzystywać na naukę języka polskiego każdą wolną chwilę, to koniecznie poznaj naszą aplikację do nauki polskiego z fiszek. Aplikacja do nauki polskiego FISZKI GO daje możliwość nauki języka polskiego zarówno na iPhone'ach i iPadach, jak i smartfonach i tabletach z systemem Android. Przetestuj FISZKI GO i miej fiszki zawsze pod ręką! Nie zapominaj też, że jeśli będziesz mieć jakiekolwiek pytania odnośnie do naszej apki do nauki polskiego, z przyjemnością na nie odpowiemy. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz.

FISZKI GO - aplikacja mobilna do nauki z fiszek

Aplikacja do nauki jezyków obcych metodą fiszek przeznaczona na urządzenia mobilne – smartfony i tablety z systemem Android oraz iPhone'y i iPady.

Dostępność: w sprzedaży
Wysyłka: w ciągu 24h
1,00 zł 0,60 zł

Drogi Kliencie! Wiemy, że samodzielna nauka polskiego nie zawsze jest prosta – podobnie jak wybór odpowiednich tytułów z naszej szerokiej oferty. W dziale „aplikacja mobilna”, który obecnie przeglądasz, znajdziesz aplikację do nauki polskiego z fiszek, która pozwoli Ci na skuteczne rozpoczęcie nauki polskiego od podstaw. W razie problemów z wyborem skontaktuj się z nami – razem dobierzemy w aplikacji FISZKI GO kursy polskiego, które sprawią że samodzielna nauka języka polskiego stanie się przyjemnością, a przede wszystkim – przyniesie satysfakcjonujący Cię efekt.