Język norweski – pozostałe

Ten dział zawiera oryginalne publikacje do nauki języka norweskiego. Rozmówki połączone z kartami do gry to idealna propozycja dla osób, które nie znają jeszcze języka norweskiego, a planują wycieczkę do Norwegii. Nasze publikacje są nie tylko doskonałym wsparciem samodzielnej nauki – stanowią również doskonałe uzupełnienie tradycyjnego kursu języka norweskiego. Pamiętaj, że w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości możesz się z nami skontaktować – wspólnie dobierzemy produkty, które utworzą Twój kurs norweskiego.

ROZMÓWKI NORWESKIE + karty do gry 2w1

Poziom A1–A2

300 zwrotów niezbędnych w podróży zagranicznej zapisanych na kartach do gry. Dzięki plastikowej śrubie rozmówki zamieniają się w karty, a karty – w rozmówki.

Dostępność: w sprzedaży
Wysyłka: w ciągu 24h
25,00 zł 17,00 zł

Drogi Kliencie! Wiemy, że samodzielna nauka norweskiego nie zawsze jest prosta. W dziale „pozostałe”, który obecnie przeglądasz, znajdziesz norweskie rozmówki. Będą one szczególnie pomocne w podróży. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących naszych produktów skontaktuj się z nami – chętnie Ci pomożemy i wskażemy tytuły, które uzupełnią Twój kurs języka norweskiego, a zarazem sprawią, że nauka stanie się przyjemnością, a przede wszystkim – przyniesie satysfakcjonujący Cię efekt.