Język norweski – aplikacja mobilna

Szukasz produktu, który pozwoli Ci wykorzystać każdą chwilę na skuteczną naukę języka norweskiego? Nasza aplikacja do nauki języka norweskiego z fiszek będzie idealnym rozwiązaniem! Aplikacja do nauki norweskiego FISZKI GO daje możliwość nauki języka norweskiego na urządzeniach mobilnych takich jak smartfony i tablety z systemem Android oraz iPhone'y i iPady. Przetestuj FISZKI GO i miej fiszki zawsze pod ręką! Pamiętaj też, że chętnie służymy radą i pomocą – jeśli będziesz mieć jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące naszej aplikacji do nauki języka norweskiego, skontaktuj się z nami.

FISZKI GO - aplikacja mobilna do nauki z fiszek

Aplikacja do nauki jezyków obcych metodą fiszek przeznaczona na urządzenia mobilne – smartfony i tablety z systemem Android oraz iPhone'y i iPady.

Dostępność: w sprzedaży
Wysyłka: w ciągu 24h
1,00 zł 0,60 zł

Drogi Kliencie! Wiemy, że samodzielna nauka norweskiego nie zawsze jest prosta – podobnie jak wybór odpowiednich tytułów z naszej szerokiej oferty. W dziale „aplikacja mobilna”, który obecnie przeglądasz, znajdziesz aplikację do nauki norweskiego z fiszek, która pozwoli Ci na skuteczne rozpoczęcie nauki norweskiego od podstaw. W razie problemów z wyborem skontaktuj się z nami – razem dobierzemy w aplikacji FISZKI GO kursy norweskiego, które sprawią że samodzielna nauka języka norweskiego stanie się przyjemnością, a przede wszystkim – przyniesie satysfakcjonujący Cię efekt.