Język niemiecki – pozostałe

Ten dział zawiera oryginalne publikacje do nauki języka niemieckiego. Poręczny słownik obrazkowy to publikacja do nauki podstawowych niemieckich słówek. KLEJKI natomiast to sprawdzony sposób na naukę niemieckich słówek z najbliższego otoczenia. Nasze tytuły nie tylko wspomagają samodzielną naukę niemieckiego, lecz są także doskonałym uzupełnieniem tradycyjnego kursu języka niemieckiego. Jeśli będziesz mieć jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu. Z ogromną przyjemnością pomożemy Ci dobrać produkty, które utworzą Twój kurs niemieckiego.

KLEJKI - niemiecki

Poziom A1–A2

96 przydatnych słówek z życia codziennego na naklejkach – do przyklejenia na przedmioty i nauki „przy okazji”.

Dostępność: w sprzedaży
Wysyłka: w ciągu 24h
35,00 zł 29,00 zł

SŁOWNIK OBRAZKOWY - angielski + niemiecki

Poziom A1–A2

900 angielskich i 900 niemieckich słówek na kolorowych kartach spiętych spiralą – dla początkujących i średnio zaawansowanych.

Dostępność: w sprzedaży
Wysyłka: w ciągu 24h
25,00 zł 19,00 zł

Drogi Kliencie! Wiemy, że samodzielna nauka niemieckiego nie zawsze jest prosta – podobnie jak wybór odpowiednich tytułów z naszej szerokiej oferty. W dziale „pozostałe”, który obecnie przeglądasz, znajdziesz m.in. niemiecki słownik obrazkowy i KLEJKI. Oba będą szczególnie pomocne w nauce podstawowych niemieckich słówek i będą stanowić doskonały wstęp do nauki języka niemieckiego z fiszek. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących naszych produktów skontaktuj się z nami – chętnie Ci pomożemy i wskażemy tytuły, które uzupełnią Twój kurs języka niemieckiego, a zarazem sprawią, że nauka stanie się przyjemnością, a przede wszystkim – przyniesie satysfakcjonujący Cię efekt.