BIZNES – niemiecki (pliki mp3 do pobrania)

Poziom B1–B2
Fiszki audio - język niemiecki - biznes - nagrania mp3 do szybkiej nauki języka niemieckiego
Fiszki audio - język niemiecki - biznes - nagrania mp3 do szybkiej nauki języka niemieckiego
Fiszki audio - prezentacja funkcji SPELL na smartfonie
Fiszki audio - prezentacja funkcji SPELL na smartfonie
Fiszki audio - mozliwość słuchania na komputerze, smartfonie, tablecie, odtwarzaczu mp3
Fiszki audio - mozliwość słuchania na komputerze, smartfonie, tablecie, odtwarzaczu mp3

Prezentowany audiobook pozwala opanować ponad 2500 starannie dobranych specjalistycznych słów i zwrotów. Polecamy pracownikom biurowym, przedsiębiorcom, osobom zamierzającym podjąć pracę za granicą, a także studentom kierunków ekonomicznych i prawniczych, znającym język niemiecki na poziomie średnio zaawansowanym (Mittelstufe).

Wybierając ten produkt, otrzymasz:

Nagrania mp3

265 minut wyraźnych nagrań mp3 native speakerów

Dostępność: w sprzedaży
Wysyłka: w ciągu 24h
  • 39,00 zł

Przykładowe słówka

Nagrania zawarte w tym tytule skatalogowaliśmy w 38 folderach, które odpowiadają 38 kategoriom tematycznym. Kategorie zawierają słownictwo związane z szeroko pojętym biznesem, np.: gospodarki, bankowości, księgowości, ubezpieczeń, inwestycji, zarządzania, marketingu, handlu, produkcji, logistyki, negocjacji, podróży służbowych (pełna lista kategorii). Poniżej prezentujemy przykładowe słówka z różnych kategorii tematycznych:

arbeitslosdas Arbeitsamtdas Handwerkdie Fabrikherstellen
automatisiertdie Bahnlagernder Kartonzerbrechlich
handelndie Branchevermittelnbestellenabfliegen
abholenmietenerstattenteilnehmender Kongress
einladender Vortragbegrüßendarstellendas Detail

Nagrania mp3 do pobrania online

Tytuł zawiera 1040 plików w formacie mp3 – każdy z nich to nagranie w trybie: hasło po polsku – hasło po niemiecku – przerwa na powtórzenie. Nagrania możesz odsłuchiwać na komputerze lub skopiować i wgrać je do telefonu lub do odtwarzacza mp3. Możesz także nagrać je na płytę i odsłuchiwać we wszystkich odtwarzaczach obsługujących format mp3.

Hasła i przykłady są czytane z dbałością o ich właściwą artykulację i intonację. Dzięki temu zyskujesz pewność, że gdy użyjesz opanowanych słówek i zwrotów, Twój rozmówca Cię zrozumie. Przerwy po niemieckim słówku czy przykładzie umożliwiają powtarzanie – najlepiej głośne, gdyż w ten sposób narządy mowy przyzwyczajają się do wydawania nowych dźwięków. Dodatkowo słuchanie własnego głosu dodaje pewności siebie. Funkcja SPELL, która polega na wyświetlaniu haseł na ekranie odtwarzacza, pomaga w nauce pisowni.