BIZNES – niemiecki (pliki mp3 do pobrania)

Poziom B1–B2
Fiszki audio - język niemiecki - biznes - nagrania mp3 do szybkiej nauki języka niemieckiego
Fiszki audio - język niemiecki - biznes - nagrania mp3 do szybkiej nauki języka niemieckiego
Fiszki audio - prezentacja funkcji SPELL na smartfonie
Fiszki audio - prezentacja funkcji SPELL na smartfonie
Fiszki audio - mozliwość słuchania na komputerze, smartfonie, tablecie, odtwarzaczu mp3
Fiszki audio - mozliwość słuchania na komputerze, smartfonie, tablecie, odtwarzaczu mp3

Prezentowany audiobook pozwala opanować ponad 2500 starannie dobranych specjalistycznych słów i zwrotów. Polecamy pracownikom biurowym, przedsiębiorcom, osobom zamierzającym podjąć pracę za granicą, a także studentom kierunków ekonomicznych i prawniczych, znającym język niemiecki na poziomie średnio zaawansowanym (Mittelstufe).

Wybierając ten produkt, otrzymasz:

Nagrania mp3

265 minut wyraźnych nagrań mp3 native speakerów

Dostępność: w sprzedaży
Wysyłka: w ciągu 24h
  • 39,00 zł
  • 29,00 zł

Przykładowe słówka

Nagrania zawarte w tym tytule skatalogowaliśmy w 38 folderach odpowiadających 38 kategoriom tematycznym, które wyczerpująco przedstawiają słownictwo związane z szeroko pojętym biznesem, np.: negocjacje, konferencje, bankowość, gospodarka, księgowość, ubezpieczenia, inwestycje, zarządzanie, marketing, prawo, transport i logistyka, podróże służbowe, rekrutacja (pełna lista kategorii). Poniżej prezentujemy przykładowe słówka z wybranych kategorii tematycznych:

arbeitslosdas Arbeitsamtdas Handwerkdie Fabrikherstellen
automatisiertdie Bahnlagernder Kartonzerbrechlich
handelndie Branchevermittelnbestellenabfliegen
abholenmietenerstattenteilnehmender Kongress
einladender Vortragbegrüßendarstellendas Detail

Nagrania mp3 do pobrania online

Tytuł zawiera 1040 plików w formacie mp3 – każdy z nich to nagranie w trybie: hasło po polsku – hasło po niemiecku – przerwa na powtórzenie. Duży nacisk położyliśmy na poprawną niemiecką wymowę. Niemiecka lektorka czyta hasła i przykłady ich użycia w zdaniu starannie, dbając o ich właściwą artykulację i intonację. Dzięki temu masz pewność, że używając opanowanych słówek i zwrotów, zostaniesz prawidłowo zrozumiany.

Nagrania możesz odsłuchiwać na komputerze lub skopiować i wgrać je do telefonu lub odtwarzacza mp3. Możesz także nagrać je na płytę i odsłuchiwać we wszystkich odtwarzaczach obsługujących format mp3. Specjalne przerwy zachęcą Cię do głośnego powtarzania i zapewnią opanowanie bezbłędnej wymowy, a częste słuchanie własnego głosu doda Ci pewności siebie. Dodatkowo funkcja SPELL wyświetli hasła na ekranie odtwarzacza i pomoże Ci w nauce pisowni.