STARTER – koreański (pliki mp3 do pobrania)

Poziom pre-A1

Prezentowany audiobook pozwala z łatwością opanować 550 najważniejszych słów i zwrotów. Polecamy go osobom rozpoczynającym swoją przygodę z nauką języka koreańskiego, a w szczególności tym, którzy chcą zacząć efektywną naukę od absolutnych podstaw (ale opanowali już alfabet koreański, czyli hangul).

koreanskizmells_logo

Publikacja powstała we współpracy Wydawnictwa Cztery Głowy z profilem Koreański z MELLS.

szkolajezykakoreanskiego_logo

Nad poprawnością językową tego tytułu czuwała Sukyung Jung – doświadczona lektorka języka koreańskiego i właścicielka Szkoły Języka Koreańskiego.

Wybierając ten produkt, otrzymasz:

Nagrania mp3

65 minut wyraźnych nagrań mp3 native speakerów

Dostępność: w sprzedaży
Wysyłka: w ciągu 24h
  • 19,00 zł
  • 15,00 zł

Przykładowe słówka

Nagrania zawarte w tym tytule skatalogowaliśmy w 13 folderach, które odpowiadają 13 lekcjom, stopniowo wprowadzającym nowe zagadnienia leksykalne i gramatyczne. Poniżej prezentujemy przykładowe słówka z różnych lekcji:

감사합니다살다아홉저녁금요일
가끔음악을 듣다가수어머니고양이
먹다한국어침대영화표

Nagrania mp3 do pobrania online

Tytuł zawiera 300 plików w formacie mp3 – każdy z nich to nagranie w trybie: hasło po polsku – hasło po koreańsku – przerwa na powtórzenie. Nagrania możesz odsłuchiwać na komputerze lub skopiować i wgrać je do telefonu lub do odtwarzacza mp3. Możesz także nagrać je na płytę i odsłuchiwać we wszystkich odtwarzaczach obsługujących format mp3.

Hasła i przykłady są czytane z dbałością o ich właściwą artykulację i intonację. Dzięki temu zyskujesz pewność, że gdy użyjesz opanowanych słówek i zwrotów, Twój rozmówca Cię zrozumie. Przerwy po koreańskim słówku czy przykładzie umożliwiają powtarzanie – najlepiej głośne, gdyż w ten sposób narządy mowy przyzwyczajają się do wydawania nowych dźwięków. Dodatkowo słuchanie własnego głosu dodaje pewności siebie. Funkcja SPELL, która polega na wyświetlaniu haseł na ekranie odtwarzacza, pomaga w nauce pisowni.