STARTER – koreański (pliki mp3 do pobrania)

Poziom pre-A1
Fiszki audio - język koreański - starter - nagrania mp3 do szybkiej nauki języka koreańskiego
Fiszki audio - język koreański - starter - nagrania mp3 do szybkiej nauki języka koreańskiego
Fiszki audio - prezentacja funkcji SPELL na smartfonie
Fiszki audio - prezentacja funkcji SPELL na smartfonie
Fiszki audio - mozliwość słuchania na komputerze, smartfonie, tablecie, odtwarzaczu mp3
Fiszki audio - mozliwość słuchania na komputerze, smartfonie, tablecie, odtwarzaczu mp3

Prezentowany audiobook pozwala z łatwością opanować 550 najważniejszych słów i zwrotów. Polecamy go osobom rozpoczynającym swoją przygodę z nauką języka koreańskiego, a w szczególności tym, którzy chcą zacząć efektywną naukę od absolutnych podstaw (ale opanowali już alfabet koreański, czyli hangul).

koreanskizmells_logo

Publikacja powstała we współpracy Wydawnictwa Cztery Głowy z profilem Koreański z MELLS.

szkolajezykakoreanskiego_logo

Nad poprawnością językową tego tytułu czuwała Sukyung Jung – doświadczona lektorka języka koreańskiego i właścicielka Szkoły Języka Koreańskiego.

Wybierając ten produkt, otrzymasz:

Nagrania mp3

65 minut wyraźnych nagrań mp3 native speakerów

Dostępność: w sprzedaży
Wysyłka: w ciągu 24h
  • 19,00 zł
  • 15,00 zł

Przykładowe słówka

Nagrania zawarte w tym tytule skatalogowaliśmy w 13 folderach odpowiadających 13 lekcjom, które stopniowo wprowadzają nowe zagadnienia leksykalne i gramatyczne, niezbędne, aby nauka języka koreańskiego od podstaw była skuteczna. Poniżej prezentujemy przykładowe słówka z różnych lekcji:

감사합니다살다아홉저녁금요일
가끔음악을 듣다가수어머니고양이
먹다한국어침대영화표

Nagrania mp3 do pobrania online

Tytuł zawiera 300 plików w formacie mp3 – każdy z nich to nagranie w trybie: hasło po polsku – hasło po koreańsku – przerwa na powtórzenie. Duży nacisk położyliśmy na poprawną koreańską wymowę. Koreański lektor czyta hasła i przykłady ich użycia w zdaniu starannie, dbając o ich właściwą artykulację i intonację. Dzięki temu masz pewność, że używając opanowanych słówek i zwrotów, zostaniesz prawidłowo zrozumiany.

Nagrania możesz odsłuchiwać na komputerze lub skopiować i wgrać je do telefonu lub odtwarzacza mp3. Możesz także nagrać je na płytę i odsłuchiwać we wszystkich odtwarzaczach obsługujących format mp3. Specjalne przerwy zachęcą Cię do głośnego powtarzania i zapewnią opanowanie bezbłędnej wymowy, a częste słuchanie własnego głosu doda Ci pewności siebie. Dodatkowo funkcja SPELL wyświetli hasła na ekranie odtwarzacza i pomoże Ci w nauce pisowni.