Język japoński – aplikacja mobilna

Nasza aplikacja do nauki japońskiego z fiszek to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy żyją w biegu, a nie chcą rezygnować ze skutecznej nauki języka japońskiego. Aplikacja do nauki języka japońskiego FISZKI GO umożliwia naukę języka japońskiego na urządzeniach mobilnych (smartfonach i tabletach z systemem Android oraz na iPhone'ach i iPadach). Przetestuj FISZKI GO i miej fiszki zawsze pod ręką! A jeśli będziesz mieć jakiekolwiek pytania dotyczące naszej apki do nauki japońskiego, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością na nie odpowiemy.

FISZKI GO - aplikacja mobilna do nauki z fiszek

Aplikacja do nauki jezyków obcych metodą fiszek przeznaczona na urządzenia mobilne – smartfony i tablety z systemem Android oraz iPhone'y i iPady.

Dostępność: w sprzedaży
Wysyłka: w ciągu 24h
1,00 zł 0,60 zł

Drogi Kliencie! Wiemy, że samodzielna nauka japońskiego nie zawsze jest prosta – podobnie jak wybór odpowiednich tytułów z naszej szerokiej oferty. W dziale „aplikacja mobilna”, który obecnie przeglądasz, znajdziesz aplikację do nauki japońskiego z fiszek, która pozwoli Ci na skuteczne rozpoczęcie nauki japońskiego od podstaw. W razie problemów z wyborem skontaktuj się z nami – razem dobierzemy w aplikacji FISZKI GO kursy japońskiego, które sprawią że samodzielna nauka języka japońskiego stanie się przyjemnością, a przede wszystkim – przyniesie satysfakcjonujący Cię efekt.