STARTER – chiński (pliki mp3 do pobrania)

Poziom pre-A1

Prezentowany audiobook pozwala z łatwością opanować 570 najważniejszych słów i zwrotów. Polecamy go osobom rozpoczynającym swoją przygodę z nauką języka chińskiego, a w szczególności tym, którzy chcą zacząć efektywną naukę od absolutnych podstaw.

mandarynka_logo

Publikacja powstała we współpracy Wydawnictwa Cztery Głowy z Centrum Języków Azjatyckich Mandarynka.

Wybierając ten produkt, otrzymasz:

Nagrania mp3

55 minut wyraźnych nagrań mp3 native speakerów

Dostępność: w sprzedaży
Wysyłka: w ciągu 24h
  • 19,00 zł
  • 15,00 zł

Przykładowe słówka

Nagrania zawarte w tym tytule skatalogowaliśmy w 13 folderach, które odpowiadają 13 lekcjom, stopniowo wprowadzającym nowe zagadnienia leksykalne i gramatyczne. Poniżej prezentujemy przykładowe słówka z różnych lekcji:


;我
xièxie
谢谢
yīshēng
医生
Bōlán
波兰
xiǎo
fùmǔ
父母
chá
chē
shuō
duìbuqǐ
对不起
zǔqiú
足球
xīngqīsān
星期三
bīnguǎn
宾馆
wǎnshang
晚上
qián

Nagrania mp3 do pobrania online

Tytuł zawiera 300 plików w formacie mp3 – każdy z nich to nagranie w trybie: hasło po polsku – hasło po chińsku – przerwa na powtórzenie. Nagrania możesz odsłuchiwać na komputerze lub skopiować i wgrać je do telefonu lub do odtwarzacza mp3. Możesz także nagrać je na płytę i odsłuchiwać we wszystkich odtwarzaczach obsługujących format mp3.

Hasła i przykłady są czytane z dbałością o ich właściwą artykulację i intonację. Dzięki temu zyskujesz pewność, że gdy użyjesz opanowanych słówek i zwrotów, Twój rozmówca Cię zrozumie. Przerwy po chińskim słówku czy przykładzie umożliwiają powtarzanie – najlepiej głośne, gdyż w ten sposób narządy mowy przyzwyczajają się do wydawania nowych dźwięków. Dodatkowo słuchanie własnego głosu dodaje pewności siebie. Funkcja SPELL, która polega na wyświetlaniu haseł na ekranie odtwarzacza, pomaga w nauce pisowni.