Język chiński

Planujesz naukę języka chińskiego? Jesteś w dobrym miejscu. Znajdziesz tu oryginalne fiszki do nauki chińskich słówek. Jeśli jesteś słuchowcem, pomoże Ci kurs audio mp3 do nauki języka chińskiego. Przetestuj także naszą aplikację do nauki chińskiego FISZKI GO, która pozwoli Ci wykorzystać na naukę chińskiego każdą wolną chwilę. Nasze tytuły nie tylko wspomagają samodzielną naukę chińskiego, lecz są także doskonałym uzupełnieniem tradycyjnego kursu języka chińskiego. Jeśli będziesz mieć jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu. Z ogromną przyjemnością pomożemy Ci dobrać produkty, które utworzą Twój kurs chińskiego.

FISZKI GO - aplikacja mobilna do nauki z fiszek

Aplikacja do nauki jezyków obcych metodą fiszek przeznaczona na urządzenia mobilne – smartfony i tablety z systemem Android oraz iPhone'y i iPady.

Dostępność: w sprzedaży
Wysyłka: w ciągu 24h
1,00 zł 0,60 zł

STARTER - chiński

Poziom pre-A1

300 fiszek, a na nich 570 słów i zwrotów opatrzonych komentarzami gramatycznymi – dla absolutnie początkujących.

Dostępność: w sprzedaży
Wysyłka: w ciągu 24h
55,00 zł 33,00 zł

STARTER - chiński (pliki mp3 do pobrania)

Poziom pre-A1

300 nagrań mp3, a na nich 570 słów i zwrotów – dla absolutnie początkujących.

Dostępność: w sprzedaży
Wysyłka: w ciągu 24h
19,00 zł 11,40 zł

Drogi Kliencie! Interesuje Cię samodzielna nauka języka chińskiego, ale nie wiesz, z których tytułów powinien składać się Twój kurs języka chińskiego? Skontaktuj się z nami – chętnie pomożemy Ci wybrać takie fiszki do chińskiego, które sprawdzą się zarówno w samodzielnej nauce chińskiego, jak i uzupełnią tradycyjny kurs chińskiego.