MATURA USTNA – angielski (pliki mp3 do pobrania)

Poziom B1–B2

Prezentowany audiobook pozwala z łatwością opanować blisko 700 słów i zwrotów, które pomagają odpowiedzieć na każde pytanie, a wypowiedzi nadają płynny i naturalny charakter. Polecamy go zarówno maturzystom zdającym język angielski na poziomie podstawowym (B1 – intermediate), jak i rozszerzonym (B2 – upper-intermediate).

Wybierając ten produkt, otrzymasz:

Nagrania mp3

85 minut wyraźnych nagrań mp3 native speakerów

Inne tytuły:

Dostępność: w sprzedaży
Wysyłka: w ciągu 24h
  • 19,00 zł
  • 15,00 zł

Przykładowe słówka

Nagrania zawarte w tym tytule skatalogowaliśmy w 12 folderach, które odpowiadają 12 kategoriom tematycznym. Kategorie zawierają słownictwo wymagane na ustnym egzaminie maturalnym, dotyczące m.in.: uzyskiwania i udzielania informacji, relacjonowania wydarzeń, wyrażania opinii, negocjowania, udzielania rad (pełna lista kategorii). Poniżej prezentujemy przykładowe słówka z różnych kategorii tematycznych:

to be offto inquireby any chanceexactlydetailed
to take placeto occurbeforehandafterwardsto precede
indelibleunforgettableinspiringto negotiateout of the question

Nagrania mp3 do pobrania online

Tytuł zawiera 300 plików w formacie mp3 – każdy z nich to nagranie w trybie: hasło po polsku – hasło po angielsku – przerwa na powtórzenie. Nagrania możesz odsłuchiwać na komputerze lub skopiować i wgrać je do telefonu lub do odtwarzacza mp3. Możesz także nagrać je na płytę i odsłuchiwać we wszystkich odtwarzaczach obsługujących format mp3.

Hasła i przykłady są czytane z dbałością o ich właściwą artykulację i intonację. Dzięki temu zyskujesz pewność, że gdy użyjesz opanowanych słówek i zwrotów, Twój rozmówca Cię zrozumie. Przerwy po angielskim słówku czy przykładzie umożliwiają powtarzanie – najlepiej głośne, gdyż w ten sposób narządy mowy przyzwyczajają się do wydawania nowych dźwięków. Dodatkowo słuchanie własnego głosu dodaje pewności siebie. Funkcja SPELL, która polega na wyświetlaniu haseł na ekranie odtwarzacza, pomaga w nauce pisowni.