FISZKI GO – aplikacja mobilna do nauki z fiszek

Aplikacja do nauki języka FISZKI GO umożliwia naukę języków obcych metodą fiszek na urządzeniach mobilnych. Jest przeznaczona do użytku na smartfonach i tabletach z systemem Android oraz na iPhone'ach i iPadach. Aplikacja pozwala na pracę w trzech trybach: Nauka, Przeglądanie i Słuchanie oraz na planowanie nauki i obserwowanie postępów (które są zapisywane i synchronizowane na różnych urządzeniach). Polecamy ją zarówno osobom żyjącym w biegu, które chcą wykorzystywać każdą chwilę na naukę, jak i tym, które preferują treści w formie elektronicznej (np. wolą e-booki od tradycyjnych książek).

Aplikacja jest bezpłatna i zawiera darmowy kurs demonstracyjny z języka angielskiego – Czas na czasowniki. Dostęp do pozostałych kursów (będących odpowiednikami naszych tradycyjnych FISZEK) jest płatny, a ich zakup odbywa się bezpośrednio w aplikacji. Przetestuj FISZKI GO i miej fiszki zawsze pod ręką!

Wybierając ten produkt, otrzymasz:

Aplikacja

Aplikację mobilną na smartfony i tablety

Dostępność: w sprzedaży
Wysyłka: w ciągu 24h
  • 1,00 zł
  • 0,60 zł

PATRZ > SŁUCHAJ > ZAPAMIĘTUJ!

Poniższe kroki to recepta na szybką i skuteczną naukę z aplikacją FISZKI GO:

  • Po pierwsze – PATRZ! Obracaj wirtualne fiszki i z łatwością ucz się setek praktycznych słów i zwrotów.
  • Po drugie – SŁUCHAJ! Klikaj na hasła i przykłady i bez trudu opanuj ich prawidłową wymowę.
  • Po trzecie – ZAPAMIĘTUJ! Wykorzystaj potencjał sprawdzonego systemu nauki MEMOBOX® i zapamiętuj efektywnie i trwale.

To wszystko! O reszcie decyduje algorytm, na którym oparty jest najważniejszy z dostępnych trybów pracy, czyli Nauka. Więcej na temat Nauki, a także pozostałych trybów, przeczytasz poniżej.

Tryby pracy dostępne w aplikacji do nauki języków obcych FISZKI GO:

Nauka

Nauka

To główny tryb służący do nauki z fiszek. W tym trybie uczysz się w wirtualnym pudełku MEMOBOX® – oglądasz fiszki z hasłami, słuchasz wymowy, a następnie decydujesz, czy znasz dane hasło czy nie. Algorytm sam zorganizuje Twoją naukę – zajmie się selekcją materiału i zoptymalizuje Twoje powtórki. Po Twojej stronie pozostaje jedynie śledzić Postępy i pamietać o systematycznej nauce (w czym pomoże Ci Planer).

Przeglądanie

Przeglądanie

W tym trybie możesz oglądać fiszki w ramach wybranej przez siebie kategorii tematycznej. W ten sposób możesz podejrzeć, jak wygląda dana kategoria – jak dużo jest w niej fiszek, i jakie hasła się w niej pojawiają. Jednocześnie – w przeciwieństwie do trybu Nauka – nie decydujesz, czy znasz dane hasło czy nie, a co za tym idzie, nie wpływasz na położenie poszczególnych fiszek w wirtualnym pudełku MEMOBOX® i na postępy w nauce.

Słuchanie

Słuchanie

Tryb ten pozwala na tworzenie playlist i odsłuchiwanie nagrań w przygotowanym w tym celu playerze. Hasła nagrane są w sekwencji: hasło w języku polskim – hasło w języku obcym – przerwa na powtórzenie. Tryb ten umożliwia więc korzystanie z fiszek w formie kursu audio i naukę ze słuchu. Wybrane przez Ciebie nagrania odtwarzane są automatycznie, a ekran telefonu może pozostać wygaszony, dzięki czemu możesz uczyć się np. podczas sprzątania, joggingu czy jazdy samochodem.

Funkcjonalności, które pomogą Ci w nauce:

Memobox

Planer

Planer umożliwia ustawienie przypomnień o nauce na wybrane dni tygodnia i godziny, a także ustawienie dziennego limitu powtórek dla każdego z kursów. Planer pomoże Ci wyrobić nawyk systematycznej nauki i zaprowadzi do wyznaczonego celu.

Etui na fiszki

Postępy

Ekran postępów w prostej graficznej formie prezentuje, ile fiszek już zapamiętałeś/-aś, a ile jest przed Tobą. Pokazuje także czas, który został przez Ciebie przeznaczony na naukę. Pamiętaj, że nic tak nie motywuje do dalszej nauki jak obserwowanie postępów. Śledź je na bieżąco i sprawdzaj, jak blisko celu jesteś.

I jeszcze coś ekstra :-)

Memobox

Porady, wskazówki i cytaty

W trybie Nauka cyklicznie pojawiają się ciekawe i wartościowe treści. Dzięki praktycznym poradom poznasz najważniejsze zasady dotyczące nauki języków obcych. Cenne wskazówki twórcy metody fiszek Sebastiana Leitnera pozwolą Ci zrozumieć, jak się uczyć, żeby się nauczyć. A inspirujące cytaty dotyczące nauki zmotywują Cię w chwilach zwątpienia.

Pobierz aplikację do nauki słówek FISZKI GO!

Wszystkiego na temat naszej aplikacji do fiszek – jej funkcji i skuteczności nauki – najłatwiej dowiesz się… podczas korzystania z niej ;-) Dlatego też zachęcamy Cię do pobrania aplikacji i rozpoczęcia nauki. Na dobry początek czeka na Ciebie darmowy kurs demonstracyjny z języka angielskiego – Czas na czasowniki!