Język angielski – aplikacja mobilna

Żyjesz w biegu? Chcesz wykorzystywać każdą chwilę na skuteczną naukę języka angielskiego? A może po prostu preferujesz treści w formie cyfrowej? Nasza aplikacja do nauki języka angielskiego z fiszek to rozwiązanie właśnie dla Ciebie! Apka do nauki angielskiego FISZKI GO umożliwia naukę języka angielskiego na urządzeniach mobilnych. Jest przeznaczona do użytku na smartfonach i tabletach z systemem Android oraz na iPhone'ach i iPadach. Przetestuj FISZKI GO i miej fiszki zawsze pod ręką! A jeśli będziesz mieć jakiekolwiek pytania dotyczące naszej aplikacji do fiszek z angielskiego, zachęcamy do kontaktu. Z ogromną przyjemnością na nie odpowiemy.

FISZKI GO - aplikacja mobilna do nauki z fiszek

Aplikacja do nauki jezyków obcych metodą fiszek przeznaczona na urządzenia mobilne – smartfony i tablety z systemem Android oraz iPhone'y i iPady.

Dostępność: w sprzedaży
Wysyłka: w ciągu 24h
1,00 zł 0,60 zł

Drogi Kliencie! Wiemy, że samodzielna nauka angielskiego nie zawsze jest prosta – podobnie jak wybór odpowiednich tytułów z naszej szerokiej oferty. W dziale „aplikacja mobilna”, który obecnie przeglądasz, znajdziesz aplikację do nauki angielskiego z fiszek, która pozwoli Ci na skuteczne rozpoczęcie nauki angielskiego od podstaw. W razie problemów z wyborem skontaktuj się z nami – razem dobierzemy w aplikacji FISZKI GO kursy angielskiego, które sprawią że samodzielna nauka języka angielskiego stanie się przyjemnością, a przede wszystkim – przyniesie satysfakcjonujący Cię efekt.