Opineo.pl
Nick: Dorota, dodano: 15 grudnia 2018 | 11:37
sklep internetowy: Fiszki.pl
Przesyłka wysyłana i dostarczona bardzo szybko, porządnie zapakowana.
Przeczytaj opinię
Nick: Anita, dodano: 15 grudnia 2018 | 09:52
sklep internetowy: Fiszki.pl
Produkt genialny - nauka bardzo przyjemna, odbywa się raczej na zasadzie quizu niż ...
Przeczytaj opinię
100% klientów poleca ten sklep

Kompetencje XXI w.

Carnegie Institute of Technology podaje, że 85% naszych sukcesów zależy od kompetencji miękkich. Tymczasem wyraźnie widać, że te kompetencje są traktowane po macoszemu. Sama semantyka temu sprzyja. Miękkie, czyli nieco gorsze od tych twardych, solidnych. Miękkie, czyli jakoby bardziej ulotne, subtelne, z założenia bardziej „humanistyczne”. Twarde, czyli konkretne i mocne, z definicji – „techniczne”.

Kompetencje, o których mowa, warto kształcić w modelu kartezjańskim. Stawiając na empirię i naukę, a nie – na smutnych trenerów rozwoju osobistego. Kompetencje miękkie trzeba wzmacniać twardo. Wraz zespołem ekspertów stworzyliśmy FISZKI – nowe narzędzia do kształcenia kompetencji miękkich. Choć przyznaję, że wolałbym użyć określenia kompetencji „życiowych” lub po prostu – „ludzkich”. FISZKI to karty szkoleniowe, które zawierają tylko to, co niezbędne. Esencjonalną teorię bazującą na rzetelnej nauce oraz ćwiczenia – kluczowe dla zdobycia nowej kompetencji. Te narzędzia to efekt pracy wielu osób, którym bliska jest idea holistycznego kształcenia. Nieustającej, fascynującej edukacji, w której każdego dnia pracujemy sensownie nad sobą. My wykonaliśmy swoją pracę. Teraz wszystko w Waszych rękach.

Piotr Bucki

1 2
To NIE jest kolejny poradnik o manipulacjach, który przeczytasz i szybko o nim zapomnisz. To narzędzie edukacyjne, dzięki któremu nauczysz się rozpoznawać 34 manipulacje, którym najczęściej ulegasz.

Dowiesz się też, jak się skutecznie przed nimi bronić. Konkretnie, na temat i w oparciu o najnowszą naukę. Wszystko przejrzyście i kompaktowo na 38 kartach.
24,99 zł 19,99 zł
To NIE jest kolejny poradnik o stylu, kropkach i przecinkach, po przeczytaniu którego wiesz, że nic nie wiesz. To zestaw narzędzi, reguł i sprawdzonych technik, które sprawią, że będziesz pisać tak, by ludzie czytali. Obojętnie, czy chodzi o e-maile, artykuły, czy treści marketingowe.

Konkretne i proste zalecenia zebrane na 38 kartach.
24,99 zł 19,99 zł
1 2

Zaufali nam: