Opineo.pl
Nick: Magda, dodano: 16 stycznia 2019 | 18:04
sklep internetowy: Fiszki.pl
Transakcja przebiegła pomyślnie. Polecam
Przeczytaj opinię
Nick: Małgosia, dodano: 16 stycznia 2019 | 17:09
sklep internetowy: Fiszki.pl
Jestem zadowolona z fiszek.
Przeczytaj opinię
100% klientów poleca ten sklep

Janina Bąk – Kiedy nie ufać statystykom?

24,99 zł 19,99 zł
    zawartość: 38 przejrzystych kart + wersja elektroniczna (pdf)

Czego się nauczysz

Dlaczego FISZKI?

Dlatego, że praca z tym kompaktowym narzędziem, w przeciwieństwie do podręczników i szkoleń, daje gwarancję szybkiego nabycia nowej umiejętności. Obecnie mamy coraz mniej czasu, czytamy coraz mniej, żyjemy coraz szybciej. Dlatego potrzebujemy sposobów na szybkie opanowanie esencjonalnej wiedzy. Idealnym narzędziem do tego są FISZKI.

Wróćmy do statystyki.
Nazywam się Janina Bąk. Jestem wykładowcą. Statystyki właśnie. Poza tym robię w życiu kilka innych rzeczy, ale – do rzeczy.
Gdybym dostawała jednego ptysia za każdym razem, gdy słyszę zdanie o tym, że statystyki kłamią, to w chwili obecnej mogłabym już sobie budować w ogródku ptysiowy Taj Mahal. Ludziom, którzy tak mówią, zawsze odpowiadam tak samo:
Statystyki nie kłamią. Ale ludzie bardzo często kłamią na temat statystyk.
Czasem manipulują nimi celowo, żeby zwyciężyć w dyskusji czy wyborach. Często jednak robią to nieświadomie – zwyczajnie dlatego, że nie umieją z tych liczb, statystyk i badań naukowych poprawnie korzystać. Te fiszki powstały dla ludzi, którzy chcą taki stan rzeczy zmienić – chcą wiedzieć, jak poprawnie czytać statystyki czy doniesienia naukowe. I jak nie dać się oszukać liczbom.

Będziecie mieli niepowtarzalną okazję podpatrzeć przypadki Juliusza z Bytomia.
Zapraszam na kurs przestania bycia naiwnym i nabycia odporności na źle prezentowane statystyki.

Wasza Janina

38 przejrzystych dwustronnych kart

Karty szkoleniowe „Kiedy nie ufać statystykom?” najlepiej przerabiać chronologicznie. Możesz jednak do nich wracać za każdym razem, gdy poczujesz, że ktoś Tobą manipuluje. Nawet jeśli nie poczujesz, warto wrócić do kart i sprawdzić, czy aby na pewno. Poniżej prezentuję przykładowe fiszki:
  • image1
  • image1
  • image1
  • image1
  • image1
  • image1

wersja elektroniczna (pdf)

Jeśli przypadkiem zapomnisz kartonowych fiszek o statystykach, nic nie szkodzi. Wersja elektroniczna będzie zawsze w Twoim smartfonie. Wystarczy pobrać pdf.

autor: Janina Bąk
ISBN 9788378433118
wydanie: I, 2018
Produkty polecane przez redakcję

Produkty polecane przez redakcję

Słyszysz: „wystąpienie publiczne ”, czujesz stres i niepewność. Nie wiesz, jak się przygotować, i podejrzewasz, że znowu poniesiesz porażkę. Nieważne, czy przygotowujesz się do wystąpienia w pracy czy na konferencji, czy też przemawiasz na weselu – zawsze możesz zrobić to lepiej. Czyli osiągnąć swój cel bez stresu i zanudzania słuchaczy. FISZKI wraz z AKADEMIĄ ONLINE w ciągu 4 dni nie tylko nauczą Cię, co mówić, ale przede wszystkim – jak to robić, żeby odnieść sukces.
24,99 zł 19,99 zł
Tylko dobra prezentacja przekaże to, co chcesz przekazać, i wywoła reakcję, którą chcesz wywołać. Nieważne, czy chcesz sprzedać produkt, ideę czy wiedzę. FISZKI i towarzysząca im AKADEMIA ONLINE pomogą Ci osiągnąć zamierzony cel. Wystarczą 4 dni, aby nauczyć się podstaw projektowania prezentacji, które faktycznie prezentują. Zacznij teraz i rozwiń swoje kompetencje!
24,99 zł 19,99 zł
To NIE jest kolejny poradnik o manipulacjach, który przeczytasz i szybko o nim zapomnisz. To narzędzie edukacyjne, dzięki któremu nauczysz się rozpoznawać 34 manipulacje, którym najczęściej ulegasz.

Dowiesz się też, jak się skutecznie przed nimi bronić. Konkretnie, na temat i w oparciu o najnowszą naukę. Wszystko przejrzyście i kompaktowo na 38 kartach.
24,99 zł 19,99 zł

Zaufali nam: