WŁOSKI XL – oszczędzasz 131 zł!

Poziom A1, A2, B1, B2

Prezentowany zestaw składa się z 4 tytułów: Słownictwo 1, Słownictwo 2, Słownictwo 3 oraz Słownictwo 4. Umożliwiają one opanowanie słów i zwrotów od podstaw do poziomu samodzielności (A1-B2) i zostały dobrane z myślą o osobach kompleksowo podchodzących do nauki słownictwa.

Wybierając ten produkt, otrzymasz:

Fiszki

4160 przejrzystych fiszek

Nagrania mp3

16 godzin wyraźnych nagrań mp3 native speakerów

Memobox

4 x skuteczny system nauki (pudełko MEMOBOX®)

Test online

4 x test końcowy online

Etui na fiszki

4 x plastikowe poręczne etui na fiszki

Dostępność: w sprzedaży
Wysyłka: w ciągu 24h
  • 396,00 zł
  • 265,00 zł

Przykładowe słówka

Słownictwo zawarte w każdym z poniższych tytułów usystematyzowaliśmy w 50 kategoriach tematycznych, które wyczerpująco ujmują zjawiska związane z człowiekiem i jego otoczeniem, np.: finanse, ekologia, media i technologia, odżywianie, podróże, prawo, sport i czas wolny, transport, zdrowie, życie codzienne. Poniżej prezentujemy przykładowe słówka z róznych tytułów i kategorii tematycznych:

Słownictwo 1
gentilecattivotimidoil tempotardi
la mattinala testasentirela golale scale
il vasola paretesuonarebussareil rumore
Słownictwo 2
educarel’umoresaggiol’inizioil futuro
durarela fronteil mentola pellel’affitto
lo spaziola lucela vocebassoi rifiuti
Słownictwo 3
il pregiolealeil vizioultimoormai
la faseil ciglioil labbroil polsoil tetto
il caminocostruiretacereil chiassolo squillo
Słownictwo 4
dotatoschiettoaudaceodiernocessare
seralela tempiail lobol’ancastimare
la piastrail gancioil sibilogemereil boato

Fiszki

Hasła zaprezentowaliśmy na trwałych kartonikach, które zawierają wszystko to, co niezbędne do skutecznej nauki. Wystarczy obrócić kartonik kilka razy, aby zapamiętać nowe słówko i – nie mniej ważny – przykład jego poprawnego wykorzystania. Obok prezentujemy przykładową fiszkę, pochodzącą z tytułu „Słownictwo 2”.

  • numer nagrania
  • symbol kategorii
  • wyraźne hasła
  • obrazki ułatwiające zapamiętywanie (do wybranych haseł)
  • praktyczne przykłady

Same fiszki to nie wszystko! Wraz z nimi otrzymasz:

Memobox

Pudełko do nauki i powtórek – MEMOBOX®

Dołączone do każdego produktu pudełko MEMOBOX® umożliwia naukę zgodną z założeniami Sebastiana Leitnera – twórcy kartoteki autodydaktycznej udoskonalającej metodę nauki z fiszek. MEMOBOX® – w oparciu o zasady quizu – selekcjonuje słówka, rozkłada naukę w czasie i zapewnia optymalną liczbę powtórek. Dodatkowo, dzięki elementowi grywalizacji, nauka staje się wciągająca, a uczący – zmotywowany. Więcej o zaletach pudełka MEMOBOX® przeczytasz tu. Natomiast szczegółowy opis, jak poprawnie się z nim uczyć, znajdziesz tu.

Etui na fiszki

Etui na fiszki

Dołączone do każdego produktu plastikowe pudełeczko pozwala mieć wybrane fiszki zawsze przy sobie – w torebce, w kieszeni czy w portfelu. Dzięki temu można wykorzystywać na naukę chwile, które zwykle są niewykorzystywane – w podróży, w kolejce czy na plaży.

To nadal nie wszystko! W Strefie Online* znajdziesz:

Nagrania mp3

Nagrania mp3

Pobrane pliki mp3 można odtwarzać na komputerze, na telefonie lub nagrać na płytę CD. Wyraźne nagrania native speakerów zapewniają opanowanie bezbłędnej wymowy. Specjalne przerwy ułatwiają głośne powtarzanie po lektorze, a częste słuchanie własnego głosu dodaje pewności siebie. Dodatkowa funkcja SPELL wyświetla hasła na ekranie odtwarzacza i pomaga w nauce pisowni.

Test końcowy

Test końcowy

Test wyboru umożliwia sprawdzenie postępów, wskazuje zagadnienia sprawiające największe trudności i motywuje do dalszej nauki.

*Dostęp do materiałów uzyskasz tutaj – po wpisaniu kodu z opakowania.