WŁOSKI DLA POCZĄTKUJĄCYCH – oszczędzasz 109 zł!

Poziom pre-A1, A1, A2

Prezentowany zestaw składa się z 4 tytułów: Starter, Słownictwo 1, Słownictwo 2 oraz Czasowniki A. Dobrano je tak, aby umożliwić opanowanie zagadnień leksykalno-gramatycznych niezbędnych do poprawnej komunikacji na poziomie podstawowym (A1, A2). Zestaw przygotowano z myślą o osobach chcących rozpocząć kompleksową naukę języka włoskiego od podstaw.

Wybierając ten produkt, otrzymasz:

Fiszki

2680 przejrzystych fiszek

Nagrania mp3

9 godzin wyraźnych nagrań mp3 native speakerów

Memobox

4 x skuteczny system nauki (pudełko MEMOBOX®)

Test online

4 x test końcowy online

Etui na fiszki

4 x plastikowe poręczne etui na fiszki

Inne poziomy:

Dostępność: w sprzedaży
Wysyłka: w ciągu 24h
  • 308,00 zł
  • 199,00 zł

Przykładowe słówka

Starter

Słownictwo zawarte w tym tytule usystematyzowaliśmy w 14 lekcjach, które stopniowo wprowadzają nowe zagadnienia leksykalne i gramatyczne. Te ostatnie ujęte są w formie krótkich i przystępnych komentarzy, pozwalających zrozumieć podstawy gramatyki. Poniżej prezentujemy przykładowe słówka z wybranych lekcji:

averequindicil’indirizzol’insegnantesposato
il fratellopiacereil gelatol’orologiovecchio
saperel’estateil giovedìil soggiornogiallo

Słownictwo 1 i Słownictwo 2

Słownictwo zawarte w powyższych tytułach usystematyzowaliśmy w 50 kategoriach tematycznych, które wyczerpująco ujmują zjawiska związane z człowiekiem i jego otoczeniem, np.: finanse, ekologia, media i technologia, odżywianie, podróże, prawo, sport i czas wolny, transport, zdrowie, życie codzienne. Poniżej prezentujemy przykładowe słówka z róznych tytułów i kategorii tematycznych:

Słownictwo 1
gentilecattivotimidoil tempotardi
la mattinala testasentirela golale scale
il vasola paretesuonarebussareil rumore
Słownictwo 2
educarel’umoresaggiol’inizioil futuro
durarela fronteil mentola pellel’affitto
lo spaziola lucela vocebassoi rifiuti

Czasowniki A

Hasła zawarte w Czasownikach A reprezentują następujące kategorie gramatyczno-leksykalne: czas teraźniejszy, tryb rozkazujący, czas przeszły bliski, czas przeszły niedokonany, czas przyszły prosty, tryb warunkowy teraźniejszy, imiesłów czynny nieodmienny, kolokacje.

Fiszki

Hasła zaprezentowaliśmy na trwałych kartonikach, które zawierają wszystko to, co niezbędne do skutecznej nauki. Wystarczy obrócić kartonik kilka razy, aby zapamiętać nowe słówko i – nie mniej ważny – przykład jego poprawnego wykorzystania. Obok prezentujemy przykładową fiszkę, pochodzącą z tytułu „Słownictwo 1”.

  • numer nagrania
  • symbol kategorii
  • wyraźne hasła
  • obrazki ułatwiające zapamiętywanie (do wybranych haseł)
  • praktyczne przykłady

Same fiszki to nie wszystko! Wraz z nimi otrzymasz:

Memobox

Pudełko do nauki i powtórek – MEMOBOX®

Dołączone do każdego produktu pudełko MEMOBOX® umożliwia naukę zgodną z założeniami Sebastiana Leitnera – twórcy kartoteki autodydaktycznej udoskonalającej metodę nauki z fiszek. MEMOBOX® – w oparciu o zasady quizu – selekcjonuje słówka, rozkłada naukę w czasie i zapewnia optymalną liczbę powtórek. Dodatkowo, dzięki elementowi grywalizacji, nauka staje się wciągająca, a uczący – zmotywowany. Więcej o zaletach pudełka MEMOBOX® przeczytasz tu. Natomiast szczegółowy opis, jak poprawnie się z nim uczyć, znajdziesz tu.

Etui na fiszki

Etui na fiszki

Dołączone do każdego produktu plastikowe pudełeczko pozwala mieć wybrane fiszki zawsze przy sobie – w torebce, w kieszeni czy w portfelu. Dzięki temu można wykorzystywać na naukę chwile, które zwykle są niewykorzystywane – w podróży, w kolejce czy na plaży.

To nadal nie wszystko! W Strefie Online* znajdziesz:

Nagrania mp3

Nagrania mp3

Pobrane pliki mp3 można odtwarzać na komputerze, na telefonie lub nagrać na płytę CD. Wyraźne nagrania native speakerów zapewniają opanowanie bezbłędnej wymowy. Specjalne przerwy ułatwiają głośne powtarzanie po lektorze, a częste słuchanie własnego głosu dodaje pewności siebie. Dodatkowa funkcja SPELL wyświetla hasła na ekranie odtwarzacza i pomaga w nauce pisowni.

Test końcowy

Test końcowy

Test wyboru umożliwia sprawdzenie postępów, wskazuje zagadnienia sprawiające największe trudności i motywuje do dalszej nauki.

*Dostęp do materiałów uzyskasz tutaj – po wpisaniu kodu z opakowania.