Język włoski – aplikacja mobilna

Nauka języka włoskiego w każdej wolnej chwili to Twój cel, ale korzystanie z tradycyjnych pomocy nie zawsze jest wygodne? Koniecznie przetestuj naszą aplikację do nauki języka włoskiego z fiszek. Aplikacja do nauki włoskiego FISZKI GO umożliwia naukę języka włoskiego na smartfonach i tabletach z systemem Android oraz na iPhone'ach i iPadach. Przetestuj FISZKI GO i miej fiszki zawsze pod ręką! A jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania lub wątpliwości odnośnie do naszej apki do nauki włoskiego, zachęcamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

FISZKI GO - aplikacja mobilna do nauki z fiszek

Aplikacja do nauki jezyków obcych metodą fiszek przeznaczona na urządzenia mobilne – smartfony i tablety z systemem Android oraz iPhone'y i iPady.

Dostępność: w sprzedaży
Wysyłka: w ciągu 24h
1,00 zł 0,60 zł

Drogi Kliencie! Wiemy, że samodzielna nauka włoskiego nie zawsze jest prosta – podobnie jak wybór odpowiednich tytułów z naszej szerokiej oferty. W dziale „aplikacja mobilna”, który obecnie przeglądasz, znajdziesz aplikację do nauki włoskiego z fiszek, która pozwoli Ci na skuteczne rozpoczęcie nauki włoskiego od podstaw. W razie problemów z wyborem skontaktuj się z nami – razem dobierzemy w aplikacji FISZKI GO kursy włoskiego, które sprawią że samodzielna nauka języka włoskiego stanie się przyjemnością, a przede wszystkim – przyniesie satysfakcjonujący Cię efekt.