Język portugalski – aplikacja mobilna

Poznaj naszą aplikację do nauki portugalskiego z fiszek. Dzięki niej skuteczna nauka języka portugalskiego będzie możliwa w każdej wolnej chwili! Aplikacja do nauki języka potugalskiego FISZKI GO pozwala na naukę języka portugalskiego na takich urządzeniach mobilnych jak smartfony i tablety z systemem Android oraz iPhone'y i iPady. Przetestuj FISZKI GO i miej fiszki zawsze pod ręką! Pamiętaj też, że – w razie pojawienia się jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących naszej apki do nauki portugalskiego – z chęcią Ci pomożemy. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz.

FISZKI GO - aplikacja mobilna do nauki z fiszek

Aplikacja do nauki jezyków obcych metodą fiszek przeznaczona na urządzenia mobilne – smartfony i tablety z systemem Android oraz iPhone'y i iPady.

Dostępność: w sprzedaży
Wysyłka: w ciągu 24h
1,00 zł 0,60 zł

Drogi Kliencie! Wiemy, że samodzielna nauka portugalskiego nie zawsze jest prosta – podobnie jak wybór odpowiednich tytułów z naszej szerokiej oferty. W dziale „aplikacja mobilna”, który obecnie przeglądasz, znajdziesz aplikację do nauki portugalskiego z fiszek, która pozwoli Ci na skuteczne rozpoczęcie nauki portugalskiego od podstaw. W razie problemów z wyborem skontaktuj się z nami – razem dobierzemy w aplikacji FISZKI GO kursy portugalskiego, które sprawią że samodzielna nauka języka portugalskiego stanie się przyjemnością, a przede wszystkim – przyniesie satysfakcjonujący Cię efekt.