ANGIELSKI Z NAKLEJKAMI

Wiek 4+

Prezentowany zestaw 72 naklejek pozwoli dziecku szybko i na zasadach zabawy opanować przydatne słówka z najbliższego otoczenia. Polecamy dzieciom w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym jako atrakcyjne uzupełnienie codziennej nauki.

Wybierając ten produkt, otrzymasz:

Naklejki

72 kolorowe naklejki z obrazkami

Kolorowanka

książeczkę z kolorowanką i poradami dla rodziców

Dostępność: w sprzedaży
Wysyłka: w ciągu 24h
  • 35,00 zł
  • 21,00 zł

Przykładowe słówka

Na naklejkach znajdują się nazwy podstawowych pomieszczeń w domu lub mieszkaniu oraz nazwy przedmiotów, które można w nich zazwyczaj znaleźć. Poniżej prezentujemy przykładowe słówka:

a chaira clocka frying pan
honeya paintbrushcrayons
an umbrellasoapa vacuum cleaner

Naklejki

Na każdej z naklejek widnieje nazwa przedmiotu w języku angielskim wraz z zapisem wymowy oraz tłumaczeniem na język polski. Naklejki wystarczy umieścić na odpowiednich przedmiotach w salonie, sypialni, kuchni, pokoju dziecięcym, łazience i przedpokoju, żeby – dzięki powtarzającym się „spotkaniom” – dziecko opanowało angielskie nazwy mimochodem, bez żadnego wysiłku!

  • nazwa przedmiotu w języku polskim
  • bezpieczny klej niepozostawiający śladów
  • kolorowe obrazki
  • nazwa przedmiotu w języku obcym
  • transkrypcja fonetyczna

Jak korzystać?

Naklejki mają wymiary 4 cm × 3 cm, są zatem na tyle duże, aby umieszczone na nich słowa można było z łatwością odczytać. Jeżeli dany przedmiot jest zbyt mały lub nieporęczny, aby bezpośrednio nakleić na niego naklejkę, można zrobić to w jego sąsiedztwie – np. naklejkę ze słowem „długopis” umieścić w odpowiedniej przegródce piórnika lub na kubeczku z długopisami, a naklejkę ze słówkiem „chleb” – na pojemniku z chlebem. Dzięki zastosowaniu specjalnego kleju naklejki są łatwo usuwalne i nie pozostawiają śladów.

Same naklejki to nie wszystko! Wraz z nimi otrzymasz:

Kolorowanka

Książeczkę z kolorowanką i poradami dla rodziców

Dołączona do naklejek książeczka zawiera wyjątkową kolorowankę, dzięki której dziecko utrwala zapamiętane wcześniej angielskie słówka. Książeczka zawiera także praktyczne porady, które pomagają właściwie zmotywować dziecko do nauki.