BIZNES – angielski (pliki mp3 do pobrania)

Poziom B1–B2

Prezentowany audiobook pozwala opanować ponad 2500 starannie dobranych specjalistycznych słów i zwrotów. Polecamy pracownikom biurowym, przedsiębiorcom, osobom zamierzającym podjąć pracę za granicą, a także studentom kierunków ekonomicznych i prawniczych, znającym język angielski na poziomie średnio zaawansowanym (intermediate).

Wybierając ten produkt, otrzymasz:

Nagrania mp3

250 minut wyraźnych nagrań mp3 native speakerów

Dostępność: w sprzedaży
Wysyłka: w ciągu 24h
  • 39,00 zł

Przykładowe słówka

Nagrania zawarte w tym tytule skatalogowaliśmy w 37 folderach, które odpowiadają 37 kategoriom tematycznym. Kategorie zawierają słownictwo dotyczące szeroko pojętego biznesu, np.: gospodarki, bankowości, księgowości, ubezpieczeń, inwestycji, zarządzania, marketingu, handlu, produkcji, logistyki, negocjacji, podróży służbowych (pełna lista kategorii). Poniżej prezentujemy przykładowe słówka z różnych kategorii tematycznych:

attendestablishtermscontractledger
invoiceduesettleassetsgoodwill
balanceflowinvestfundrisky
hedgebondsharestocksslump
valuecapitalbudgetdraftteller

Nagrania mp3 do pobrania online

Tytuł zawiera 1040 plików w formacie mp3 – każdy z nich to nagranie w trybie: hasło po polsku – hasło po angielsku – przerwa na powtórzenie. Nagrania możesz odsłuchiwać na komputerze lub skopiować i wgrać je do telefonu lub do odtwarzacza mp3. Możesz także nagrać je na płytę i odsłuchiwać we wszystkich odtwarzaczach obsługujących format mp3.

Hasła i przykłady są czytane z dbałością o ich właściwą artykulację i intonację. Dzięki temu zyskujesz pewność, że gdy użyjesz opanowanych słówek i zwrotów, Twój rozmówca Cię zrozumie. Przerwy po angielskim słówku czy przykładzie umożliwiają powtarzanie – najlepiej głośne, gdyż w ten sposób narządy mowy przyzwyczajają się do wydawania nowych dźwięków. Dodatkowo słuchanie własnego głosu dodaje pewności siebie. Funkcja SPELL, która polega na wyświetlaniu haseł na ekranie odtwarzacza, pomaga w nauce pisowni.