ANGIELSKI AUDIO – oszczędzasz 95 zł!

Poziom A1, A2, B1, B2, C1, C2

Prezentowany zestaw audiobooków składa się z 6 tytułów: Słownictwo 1, Słownictwo 2, Słownictwo 3 Słownictwo 4, Słownictwo 5 oraz Słownictwo 6. Umożliwiają one opanowanie słów i zwrotów od podstaw do poziomu biegłości językowej (A1-C2). Zestaw przygotowano z myślą o osobach kompleksowo podchodzących do nauki słownictwa.

Wybierając ten produkt, otrzymasz:

Nagrania mp3

22 godziny wyraźnych nagrań mp3 na płytach CD

Dostępność: w sprzedaży
Wysyłka: w ciągu 24h
  • 210,00 zł
  • 115,00 zł

Przykładowe słówka

Nagrania zawarte na każdej z płyt skatalogowaliśmy w 50 folderach odpowiadających 50 kategoriom tematycznym, które wyczerpująco ujmują zjawiska związane z człowiekiem i jego otoczeniem, np.: finanse, ekologia, media i komunikacja, odżywianie, podróże, prawo, sport, transport, zdrowie, życie codzienne. Poniżej prezentujemy przykładowe słówka z różnych płyt i kategorii tematycznych:

Słownictwo 1
angrylaughticketdriveknife
cleanimpatientquartertoekey
silence destroyexpensivefirmbrush
Słownictwo 2
cloudyheatelectionvotemajority
staffholidayretiredtheftburglar
justicedrunkstrikeprotestglue
Słownictwo 3
tempermodestcowardlatelywithin
nearlycheekchinskullrent
cosybricksnorebarkcrunch
Słownictwo 4
boldmalicegreedyinstantprevious
elapsefistwaistkidneyfurnish
rughedgetaphowlyell
Słownictwo 5
grumpyloyaltybossypersistwhilst
abrupttonsilfrowngrinsquat
entryatticpeephumhiccup
Słownictwo 6
fudgesecondswhiskcrucialdissent
biasedvirilitymannisheffeminateregency
mightyproclaimitineraryawedpier

Nagrania mp3 na płycie CD

Każda z płyt zawiera 1040 plików w formacie mp3 – każdy z nich to nagranie w trybie: hasło po polsku – hasło po angielsku – przerwa na powtórzenie. Płyty możesz odsłuchiwać we wszystkich odtwarzaczach CD obsługujących format mp3. Możesz także skopiować nagrania i wgrać je do telefonu lub do odtwarzacza mp3.

Hasła i przykłady są czytane z dbałością o ich właściwą artykulację i intonację. Dzięki temu zyskujesz pewność, że gdy użyjesz opanowanych słówek i zwrotów, Twój rozmówca Cię zrozumie. Przerwy po angielskim słówku czy przykładzie umożliwiają powtarzanie – najlepiej głośne, gdyż w ten sposób narządy mowy przyzwyczajają się do wydawania nowych dźwięków. Dodatkowo słuchanie własnego głosu dodaje pewności siebie. Funkcja SPELL, która polega na wyświetlaniu haseł na ekranie odtwarzacza, pomaga w nauce pisowni.