ANGIELSKI DLA ZAAWANSOWANYCH EKO – oszczędzasz 45 zł!

Poziom C1–C2
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb
thumb

Prezentowany zestaw składa się z 3 tytułów: Słownictwo 5, Słownictwo 6 oraz Czasowniki dla zaawansowanych. Tytuły zostały dobrane w taki sposób, aby osoby, które już swobodnie posługują się językiem angielskim, mogły szybko i trwale przyswoić zagadnienia leksykalno-gramatyczne wymagane na poziomie biegłości (C1, C2). Zestaw przygotowano z myślą o osobach kontynuujących naukę języka angielskiego na poziomie zaawansowanym.

Wybierając ten produkt, otrzymasz:

Fiszki

3120 przejrzystych fiszek

Nagrania mp3

12 godzin wyraźnych nagrań mp3 native speakerów

Aplikacja

3 x nowoczesną aplikację do nauki online

Test online

testy kontrolne online

Inne formaty: wersja PREMIUM (139,99 zł)
Dostępność: w sprzedaży
Wysyłka: w ciągu 24h
  • 165,95 zł
  • 119,99 zł

Przykładowe słówka

Słownictwo 3 i Słownictwo 4

Słownictwo zawarte w powyższych tytułach usystematyzowaliśmy w 50 kategoriach tematycznych, które wyczerpująco ujmują zjawiska związane z człowiekiem i jego otoczeniem, np.: finanse, ekologia, media i komunikacja, odżywianie, podróże, prawo, sport, transport, zdrowie, życie codzienne. Poniżej prezentujemy przykładowe słówka z róznych tytułów i kategorii tematycznych:

Słownictwo 5
grumpyloyaltybossypersistwhilst
abrupttonsilfrowngrinsquat
entryatticpeephumhiccup
Słownictwo 6
fudgesecondswhiskcrucialdissent
biasedvirilitymannisheffeminateregency
mightyproclaimitineraryawedpier

Czasowniki dla zaawansowanych

Hasła zawarte w Czasownikach dla zaawansowanych reprezentują następujące kategorie gramatyczno-leksykalne: czasowniki nieregularne, czasowniki frazowe, kolokacje, idiomy, przysłowia.

Fiszki

Hasła zaprezentowaliśmy na trwałych kartonikach, które prezentują wszystko to, co niezbędne dla skutecznej nauki. Wystarczy obrócić kartonik kilka razy, aby zapamiętać nowe słówko i – nie mniej ważny – przykład jego poprawnego wykorzystania. Obok prezentujemy przykładową fiszkę, pochodzącą z tytułu „Słownictwo 5”.

  • numer nagrania
  • symbol kategorii
  • hasła z transkrypcją fonetyczną
  • obrazki ułatwiające zapamiętywanie (do wybranych słów)
  • praktyczne przykłady

Jak korzystać z FISZEK?

Oryginalne FISZKI®, dopracowane w najdrobniejszym szczególe, gwarantują sukces i 100% satysfakcji.

Co poza fiszkami?

Nagrania mp3

Nagrania mp3

Pobrane pliki mp3 można odtwarzać na komputerze, telefonie lub nagrać na płytę CD. Wyraźne nagrania native speakerów zapewniają opanowanie bezbłędnej wymowy. Specjalne przerwy ułatwiają głośne powtarzanie po lektorze, a częste słuchanie własnego głosu dodaje pewności siebie. Dodatkowa funkcja SPELL wyświetla hasła na ekranie odtwarzacza i pomaga w nauce pisowni.

Aplikacja

Program do nauki online

Nowoczesny program pozwala uczyć się słówek i zwrotów z wykorzystaniem inteligentnego systemu powtórek umożliwiającego obserwowanie postępów oraz kontrolę czasu nauki. Dodatkowo oferuje możliwość odsłuchiwania nagrań audio wszystkich haseł.

Test online

Test online

Test wyboru dostępny online umożliwia sprawdzenie postępów, wskazuje zagadnienia sprawiające największe trudności, a jednocześnie motywuje do dalszej nauki.